این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

لوازم آرایشی
لوازم آرایشی مک
لوازم آرایشی مای
لوازم آرایشی عمده
لوازم آرایشی فلورمار
لوازم آرایشی بورژوا
لوازم آرایشی میبلین
لوازم آرایشی ایرانی
لوازم آرایشی لانکوم
لوازم آرایشی در وان ترکیه
لوازم آرایشی به انگلیسی
لوازم آرایشی هدی بیوتی
لوازم آرایشی سفورا
لوازم آرایشی روژا
لوازم آرایشی دیجی کالا
لوازم آرایشی لدورا
لوازم آرایشی سفیر
لوازم آرایشی ساخت ترکیه
لوازم آرایشی avon
لوازم آرایشی astra
لوازم آرایشی apex
لوازم آرایشی artdeco
لوازم آرایشی amutiya
لوازم آرایشی beyu
لوازم آرایشی bka
لوازم آرایشی bebeco
لوازم آرایشی biol
لوازم آرایشی bee
لوازم آرایشی benefit
لوازم آرایشی bobbi brown
لوازم آرایشی bell
لوازم آرایشی bio
لوازم آرایشی balea
لوازم آرایشی bereti
لوازم آرایشی bh
لوازم آرایشی beauty
لوازم آرایشی by terry
لوازم آرایشی bourjois
لوازم آرایشی biba
لوازم آرایشی bebe
لوازم آرایشی bb

۷ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

حقایقی در مورد کرم ضدآفتاب / نکات مهمترین زمان خرید کرم ضد آفتاب
ضد آفتاب ماده ای ضروری برای قرار گرفتن درمعرض تابش نور خورشید به ویژه در فصل گرم سال است که پزشکان از آن استفاده می کنند تا تمام گروه های سنی را توصیه کند.

به گزارش خبرگزاری موج ، پوست ما هر روز در معرض اشعه خطرناک خورشید قرار می گیرد ، چه در محیط بسته شده و چه در محیط باز پوست ما محافظت می شود در برابر اشعه خطرناک خورشید احتیاج دارد. کرم ضد آفتاب یک راه حل حل شده برای حل این موضوع است.کرم ضد لک ساین بیوتی

هرچند که استفاده از کرم ضد آفتاب در تمام ایام سال توصیه می شود ، اما مصرف آن در این روزهای گرم و آفتابی سال ، کاملا ضروری است. با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانید.

ضد آفتاب ماده ای ضروری برای قرار گرفتن درمعرض تابش نور خورشید به ویژه در فصل گرم سال است و پزشکان از آن استفاده می کنند تا همه گروه های سنی را استفاده کنند ؛ حتی ضد آفتاب سازی مخصوص کودکان وجود دارد که در زمان مسافرت به دریاچه دریا لازم است برای پوست کودک از آن استفاده شود.

کرم ضد آفتاب

بررسی نشان می دهد که کرم های ضد آفتاب نقش موثری در کاهش پیری زودرس پوست و به طور معمول ابتلا به سرطان پوست در افراد دارند. بدانید که کرم های آرایشی پوست جای کرم ضد آفتاب را نمی گیرد و با بستن منافذ پوست باعث عدم خروج سموم و عرق از پوست و در نتیجه پیری زودرس در افراد می شود.

در بیشتر کرم های ضد آفتاب از دو ماده دی اکسید تیتانیوم و دی اکسید استفاده می شود که باعث می شود رنگ سفید رنگ بروی پوست ایجاد شود و درمواقع این مواد محافظت در برابر نور خورشید به شکل موقت وجود دارد.

کرم ضد آفتاب استاندارد باید قدرت محافظت در برابر هر دو اشعه UVA و UVB خورشید را داشته باشد ؛ با وجود اینکه بیشتر نشان می دهد تجارت استاندارد خود را از سازمان FDA استفاده می کند ، اما مجبور است که محصولات خود را به این سازمان نرساند ، بلکه حتی بهترین محصولات را نشان می دهد مشهور در دنیا تنها دو بار محافظت دربرابر نور خورشید را انجام می دهد و برای حفظ سلامت پوست باید به شکل منظم استفاده شود از این محصول را تجدید می کند.

بیشتر مردم جهان ، یک چهارم میزان نیاز شما به کرم ضد آفتاب است که اگر استفاده کنید ، حتی اگر بهترین مواد ضد آفتاب هم باشد ، بی فایده بودجه دارید.

کرم ضد آفتاب شما ممکن است به دلیل تعریق بدن بعد از مدتی پاک شود ، پس اگر به صورت مداوم در آفتاب ایستاده اید ، ضد آفتاب خود را هر دو ساعت یک بار تمدید کنید.

مزایای استفاده از کرم های ضدآفتاب
کرم های ضد آفتاب جذابیت از ابتلا به ملکه آرایش ناگهانی ارائه شده است. همین طور در پیشگیری از کارسینوم سلول-سنگفرشی که در برابر سرطان پوست محافظت می شود بسیار بیشتر است.

شواهد بسیار کمی دارند که از اثر کرم ضدآفتاب در اثر سلطان سلول پایه وجود دارند.

کرم ضد آفتاب
کرم ضد افتاب

بهترین کرم ضد افتاب

بهترین ضد افتاب
 کرم ضد آفتاب لانسون

کرم ضد آفتاب سان سیف

کرم ضد آفتاب خارجی

کرم ضد آفتاب به انگلیسی

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب jorjie

کرم ضد آفتاب لافارر

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۲

کرم ضد آفتاب لانسون شماره 1

کرم ضد آفتاب لانسون خوبه

کرم ضد آفتاب لانسون برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۳

کرم ضد آفتاب لانسون بژ روشن قیمت

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی نی نی سایت

کرم ضد آفتاب سان سیف خوبه

کرم ضد آفتاب سان سیف بژ روشن

کرم ضد آفتاب سان سیف برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب سان سیف مردانه

مواد تشکیل دهنده کرم ضد آفتاب سان سیف

کرم ضد آفتاب سان سیف ضد چروک

قیمت ضد آفتاب سان سیف فاقد چربی

کرم ضد آفتاب سان سیف نی نی سایت

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

کرم ضد آفتاب خارجی

کرم ضد آفتاب بیزانس

کرم ضد آفتاب سان سیف

کرم ضد آفتاب jorjie

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب بیودرما

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا نی نی سایت

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

بهترین مارک ضد آفتاب برای پوست حساس

کرم ضد آفتاب سان سنس

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی

بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

کرم ضد آفتاب ژرژیه

کرم ضد آفتاب ژرژیه دیجی کالا

کرم ضد آفتاب ژرژیه نی نی سایت

انواع کرم ضد آفتاب الارو

کرم ضد آفتاب ببک

Jorjie کرم

بهترین کرم ضد آفتاب

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک خارجی

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی

بهترین کرم ضد آفتاب نی نی سایت

بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب با منافذ باز

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

بی بی کرم ساین اسکین خوبه

بی بی کرم ساین اسکین نی نی سایت

بی بی کرم ساین اسکین دیجی کالا

قیمت بی بی کرم دیجی کالا

کرم ضد لک ساین بیوتی

محصولات ساین اسکین

بی بی کرم ps قیمت

بی بی کرم ps دیجی کالا

بی بی کرم ساین اسکین

کرم ضد آفتاب الارو

کرم ضد آفتاب سینره

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

کرم ضد آفتاب زدن به انگلیسی

کرم آبرسان به انگلیسی

کرم ضد آفتاب لدورا

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ خرداد ۰۰ ، ۱۹:۵۳
مجید امیری ثانی

نویسنده:
ماهور سهیلی
تعداد بازدید از این صفحه: 28 بازدید
احتمال نام فنجان قاعدگی برای افرادی که پریود می شود ناشناخته نیست. کاپ های قاعدگی به دلیل مزایای محیط زیست و مالی خود را یک مقدار محبوبیت زیادی به دست آورده اند. چون از کاپ قاعدگی استفاده می کنید ممکن است باعث شود تعداد تامپون ها و یا نوار بهداشتی یکبار مصرف شود که باید ریخت و کاهش دهید. این را می دانید که نیازی نیست هر دوره برای خرید تامپون یا نوار بهداشتی اقدام کنید و زباله کمتری وارد کنید محیط زیست باعث می شود.کاپ پریودی چیست

 

علاوه بر اینها ، از آنجایی که زنان سلامت در دوران حساس بودن قاعدگی بسیار موضوع مهمی هستند ، این کاپی باعث می شود دوران قاعدگی زنان با آرامش روانی بیشتر شود و از نظر بهداشتی نیز برای سلامت زنان مفیدتر است. در این مقاله از ریحا با ما همراه باشید تا به طور کامل بررسی کاپ قاعدگی بپردازیم و مزایا و طرز استفاده از آن را بیان کنید.

 

کاپ قاعدگی چیست؟ طرز استفاده + 8 مزایا و معایب
 

کاپ قاعدگی چیست؟ سوالی که ذهن من نسبت به آن آشنایی باعث شده است که خود را مشغول کرده باشد. کاپ قاعدگی یا فنجان قاعدگی ، فنجانی کوچک است که از پلاستیک قابل انعطاف و ایمن ساخته شده است. این کاپ می تواند به عنوان جایگزین تامپون یا نوار بهداشتی قرار گیرد. کاپ قاعدگی وارد واژن شده و زیر گردن رحم قرار گرفته ، سپس خونی را که در طی چرخه قاعدگی ریخته می شود تا 12 ساعت جمع شود.

 

آیا کاپ قاعدگی احتمال نشت کردن دارد؟
 

اگر کاپ قاعدگی به درستی وارد شود ، احتمالاً به حداقل ممکن است مراجعه کنید. در حقیقت فنجان های قاعدگی به اندازه تامپون اعتماد قابل اعتماد هستند.

 

طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 

 در استفاده از کاپ قاعدگی ممکن است به نظر برسد اما بعد از چند بار استفاده از آن احساس راحتی می کرد. حتماً قبل از استفاده از کاپ قاعدگی ، کاپ و دستهایتان را با آب و صابون بشویید. چرا که در صورت ورود آلودگی ، احتمال ابتلا به عفونت وجود دارد. همچنین می توانید با قرار دادن کاپ قاعدگی در آب در حال حاضر جوش ، به مدت ده دقیقه آن را ضد ضد افونی کنید.

 

برای استفاده از فنجان قاعدگی شروع پایه فنجان را نگه دارید و روی دهان را فشار دهید تا صفحات شود. سپس فنجان را به صورت عمودی از وسط بگذارید. به صورتی که دهانه آن را مانند شکل حرف C باشد. کاپ قاعدگی را مانند تامپون داخل واژن قرار دهید. هر مدلی که برای انجام این کار راحت انتخاب کنید. زمانی که فنجان داخل واژن قرار گرفت ، لگن را چند بار منقبض کنید تا کاپ قاعدگی در واژن بنشیند. می توانید آن را بچرخانید تا اطمینان حاصل شود و کل محیط واژن را در برگرفته است.

 

اگر کاپ قاعدگی به درستی داخل واژن قرار می گیرد ، کاملاً آنرا احساس نخواهید کرد. در حین انجام فعالیت هایی مانند پرش ، نشستن و سایر کارهای روزمره برایتان مشکلی ایجاد نمی کند.

 

چه وقت باید کاپ قاعدگی را بیرون آورد؟
 

این زمان بسته به مقدار خون ریزی هر شخص متغیر است. بین 4 تا 12 ساعت فنجان قاعدگی می تواند خون را جمع کند و بعد از آن باید فنجان را خارج کنید. دقت کنید که شما حداکثر زمانی را دارید که کاپ قاعدگی می تواند داخل واژن باشد باید بین 8 تا 12 ساعت باشد. برای جلوگیری از نشت باید برنامه خارج از کاپ قاعدگی را متناسب با مقدار خون تنظیم کنید.

 

چطور باید کاپ قاعدگی را از خارج کرد؟
 

شروع به خوبی دستهایتان را با آب و صابون بشویید. سپس انگشت اشاره و انگشت شست را داخل واژن ببرید و ساقه فنجان را به آرامی بکشید تا پایه آن را پیدا کنید. سپس پایه را ببندید تا شکست کاپ را بیرون بیاورید. سپس کاپ را خالی کنید. دقت کنید قبل از قرار دادن دوباره کاپ قاعدگی داخل واژن باید آن را تمیز کنید و ضدعفونی کنید. همچنین حداقل دوبار در روز باید کاپ قاعدگی را تخلیه کنید.

 

 مزایا کاپ قاعدگی (8 مزایا و معایب)
 

همانطور که از نظر شخصی نسبت به عادت ماهانه آگاه است ، نسبت به خطرات استفاده از تامپون و خطر سندرم شوک سمی (بیماری نادر و تهدید کننده زندگی است که باعث می شود از عفونت با انواع دیگر از باکتری است) نیز وجود دارد. چه بسا که این خطرات را با استفاده از فنجان قاعدگی به حداقل می رسد. کاپ قاعدگی PH واژن و باکتری های مفید آن را تغییر نمی دهد برعکس تامپون که با جذب خون و بزرگترین واژن باعث می شود که شما هم بخورید PH ظریف واژن و بر هم خوردن تعادل باکتری ها می شود. در کل مزایای استفاده از کاپ قاعدگی شامل موارد زیر می شود.

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

فنجان قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ پریودی

فنجان قاعدگی چیست

کاپ پریودی چیست

کاپ قاعدگی چیه

بهترین مارک کاپ قاعدگی

طرز استفاده کاپ قاعدگی

روش استفاده از کاپ قاعدگی

لونت کاپ چیست

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی

قیمت فنجان قاعدگی

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

سایز کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

عوارض کاپ قاعدگی

کاپ بهداشتی

کاپ پریود

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کاپ های قاعدگی

کاپهای قاعدگی

روش استفاده کاپ قاعدگی

معایب کاپ قاعدگی

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

مراکز فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

کاپ قاعده گی

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

انواع کاپ قاعدگی

فنجان پریود

خرید کاپ قاعدگی

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

کاپ قاعدگی یا تامپون

قیمت کاپ قاعدگی

خرید فنجان قاعدگی

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دختران

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ خرداد ۰۰ ، ۱۹:۳۴
مجید امیری ثانی


حتما شماهم بارها نام کاپ قاعدگی به گوشتان خورده و همچنان نمیدانید این وسیله برایتان مناسب است یا خیر. کاپ قاعدگی زمان لازم نیست که در ایران رایج شود اما در همین زمان کم طرفداران خاص خود را پیدا کرده و آنها را در جایگزین نگهداری از بهداشت و تامپون ساخته اند. در این مقاله قصد داریم و باید از نبایدهای استفاده از کاپ قاعدگی ، نحوه استفاده و فواید و عوارض آن بپردازیم همراه ما باشید.کاپ قاعدگی چیست

 

کاپ قاعدگی چیست؟


کاپ یا فنجان قاعدگی نوعی قیاف سیلیکونی کوچک است که در دوران پریود داخل واژن قرار می گیرد و خون قاعدگی را در خود جمع می کند. جنس این ویژگی را دارد که بارها را از آن استفاده کرده است.

 

مزایای استفاده از کاپ قاعدگی
کاپ قاعدگی مزایای بسیار زیادی دارد ، ممکن است فکر کنید از آن سخت یا مشکل استفاده کنید اما این کپاها کاملاً بر اساس آناتومی بدن زنان ساخته شده اند. در ادامه به مزایای استفاده از کاپ قاعدگی میپردازیم.

کاپ قاعدگی دوستدار زمین
چه بخواهیم که نخواهیم ، زمین تنها سیاره ای است که اجازه می دهد بشر روی آن زندگی کند ، پس باید بیشتر این سیاره کوچک و دوسداشتنی را داشته باشد. پد بهداشتی تولید زباله بسیار زیاد است. اما زمانی که به جای آن از کاپ قاعدگی استفاده می کنید ، تأثیر آن را تحت تأثیر قرار می دهید تا آلودگی محیط زیست را داشته باشید.

 

صرفه جویی در هزینه با کاپ قاعدگی
هزینه خرید ساده کاپ قاعدگی ممکن است کمی بیشتر شود اما استفاده از این محصول در مدت زمان طولانی به صرف تر است.

 

کاهش دردهای شکمی در دوران قاعدگی
تجربه زنانی که از کام قاعدگی استفاده کرده است این است که با استفاده از این محصول کمک کرده است که درد شکمی کمتری را در دوران قاعدگی تجربه کنید.

 

تمیزی بیشتر با کاپ قاعدگی
قطعا شماهم بارها با لک خون بر روی لباس و ملحفه تخت از خواب بیدار شده اید. پس دادن خون از پد بهداشتی اتفاقی رایج خاصیت دارد اگر خونریزی همچنان داشته باشید. اما با استفاده از کاپ قاعدگی می توانست خیال شما را از فعالیت ، خواب و ورزش در این دوران راحت کند.

 

امکان شنا در دوران قاعدگی با کاپ قاعدگی
چون بهتر است در این دوران به استخدام نروید و بیشتر استراحت کند اما اگر بیش از حد احساس کنید ، می توانید به کمک کاپ قاضی با خیال راحت در دوران پریودتان به استخدام بروید.

 

کاهش عفونتهای قارچی با فنجان قاعدگی
اگر از کپ های استاندارد استفاده کنید و ضدعفونی از کاپ را به روش صحیح انجام دهید ، احتمال بروز اففونت قارچی تا حد کاهش می یابد.

 

معایب استفاده از کاپ قاعدگی
افراد در استفاده از محصولات مختلف تجربه یکسانانی دارند ، فنجان قاعدگی هم از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه به معایب از کاپ قاعدگی میپردازیم استفاده کنید.

استفاده از دشوار
برای برخی از افراد از کاپ قاعدگی چندان خوشحال و آسان نیست. قرار دادن و خارج شدن از این کاپ ممکن است برای برخی از افراد سخت باشد. گرچه اگر از صحیح را استفاده کنید بیاموزید کاپ قاعدگی وسیله سخت و پیچیده ای نیست.
همچنین اگر سایز مناسب تهیه نشود یا جایزه کاپ اتشباه باشد ، ممکن است استفاده کنید احساس ناخوشایندی داشته باشید.

 

ریسک عفونت در صورت تعویق در تعویض کاپ
اگر به موقع کاپ قاعدگی را تعویض نکنید ممکن است باعث عفونت شود ، زیرا فراموش نکنید که این ریسک در تعویض دیرهنگام نوار بهداشت نیز وجود دارد.

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

فنجان قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ پریودی

فنجان قاعدگی چیست

کاپ پریودی چیست

کاپ قاعدگی چیه

بهترین مارک کاپ قاعدگی

طرز استفاده کاپ قاعدگی

روش استفاده از کاپ قاعدگی

لونت کاپ چیست

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی

قیمت فنجان قاعدگی

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

سایز کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

عوارض کاپ قاعدگی

کاپ بهداشتی

کاپ پریود

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کاپ های قاعدگی

کاپهای قاعدگی

روش استفاده کاپ قاعدگی

معایب کاپ قاعدگی

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

مراکز فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

کاپ قاعده گی

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

انواع کاپ قاعدگی

فنجان پریود

خرید کاپ قاعدگی

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

کاپ قاعدگی یا تامپون

قیمت کاپ قاعدگی

خرید فنجان قاعدگی

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دختران

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۰۰ ، ۱۶:۲۸
مجید امیری ثانی

خطر از نشت در کاپ قاعدگی وجود دارد ، مخصوصاً برای افرادی که تازه کار می کنند و تجربه اول آنها را در استفاده از کاپ قاعدگی می کنید.
در چنین مواردی شما اولین کاری که باید انجام دهید این است که دلیل نشت را بررسی کنید به دلیل اینکه شما باید واگن شما را ایجاد کند ، اگر شما باید آن را بچرخانید در صورت عدم تنظیم مجدد آن و امکان پذیر نیست شود.


۱ کاپ قاعدگی چیست؟
کاپ یا فنجان قاعدگی ، همان طور که از اسمش پیداست ، محصولی بهداشتی برای استفاده در دوران قاعدگی است که به بهعنوان جایگزین پد و تامپون تبلیغ می کند.
این محصول منحصر به فردفرد است که برای جمع آوری آوری خون قاعدگی درون واژن قرار می گیرد ، دارای ساخت قیفیشکل و تاشو است. اگر از جنسشان بپذیرید ، باید بگوییم که این کاپیتان باعث می شود لاستیک یا سیلیکون ساخته شود.
کاپ قاعدگی را باید استفاده کنید تا بزنید و داخل واگنتان را تماشا کنید. خود کاپ پس از جابجایی دوباره باز کنید و به دیواره های واژن بپردازید. فقط لخته شده خون بدون خروج از واژن در حفره فنجانی کاپ جمع شد.روش استفاده از کاپ قاعدگی

بعضی از افراد با این کاپیتان در مقایسه با پد و تامپون راحت ترند. چرا که کاپ قاعدگی برخلاف تامپون باعث خشکی واژن نمی شود. این کپی ها نیز ، در صورتی که صحیح بارگیری می شوند ، نشتی نخواهند داشت. استفاده از خیال راحت به باشگاه یا استخدام بروید.

کاپ قاعدگی در مقایسه با تامپون

جالب است که می دانید که کاپی قاضی در مقایسه با تامپون از قدرت استفاده در جمعآوری خون استفاده می کند. تازه چون قابل پذیرش مجدد مجدد ، در حد پد و تامپون برای محیط زیست مضر نیستند.بیشتر بخوانید: طرز استفاده از تامپون در حال حاضر این مدلهای یکباربارمصرف دیگر را دارد. اما با توجه به مدل های موجود در تبلیغات چندمین گزینه تبلیغاتی و در صورت نگهداری مناسب برای حتی چند سال قابل قبول است. کافی است پس از هر بار استفاده از دستورالعمل خوب شسته و خشک شود. این کپی ها را مجبور به استفاده در هر بار استفاده ، بسته بندی شدید خون خونین ، 6 تا 12 ساعت بدون تخلیه نگه دارید. اما باید روزی حداقل دو بار تخلیه شود. این در حالی است که تامپونها به طور معمول هر ۴ تا ۸ ساعت به تعویض نیاز دارند. استفاده از کپی برای استفاده از شبانه راحت ترند. از جمله برندهای چندبارمصرفی که شاید بهشان بربخوردید به کیپِر کاپ (جام نگهبان) ، مون کاپ (جام ماه) ، کاپ قاعدگی لونیت (جام قاعدگی Lunette) ، دیواکاپ (DivaCup) ، لنا کاپ (جام لنا) و لیلی کاپ (لیلی کاپ ) اشاره کرد.

۲. آیا کاپ قاعدگی اختراع نوظهوری است؟

شاید شما هم مثل من باشید خیلی وقت نیست که به وجود محصولی تحت تأثیرعنوان کاپ قاعدگی پی برده باشد. اما نه ، پیشینه کاپ قاعدگی قدیمی تر از این حرفهاست! اولین نمونه مدرن و تجارت کاپ قاعدگی ، با شکل یوشمایلی به طور مشابه مشابه نسخه های امنیتی ، در سال ۱۹۳۷ توسط لئونا چالیمرز ، بازیگر آمریکایی ، اختراع شد. کاپ قاعدگی چالمِرز لاتکسی بود. اما تولید این محصول به دلیل کمترین قدرت در طول جنگ جهانی دوم ادامه نیافت. چالیمرز پس از پایان جنگ محصولی جدید طرح زد و درنهایت ، به آمید گسترش این ایده ، امتیاز نسخه جدید را به رابیترت اراک واگذار کرد. اُرِک با تأسیس برند تاسیت (Tassette) وارد عمل شد و بودجه هنگفتی را به تبلیغات اختصاص داد. ولی تاسیت هم ، باوجود تبلیغاتی که برای همراهی افکار عمومی در پیش گرفت ، نتوانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند و سرانجام را در سال 193 بسته شود. مشکل اینجا بود که خانمها با ایده استفاده از کاپید قاعدگی کنار نیامده بودند و برای آنها غریب و مشمئزکننده بود. هنوز هم ممکن است همین طور باشد. اما فراموش نکنید که ما برای آشنایی بیشتر با هر محصولی به منبعی بیانتها چون اینترنت دسترسی دارد. در آن دوران حتی کلماتی از قبیل واژن و قاعدگی کتیف شمرده شده است و بیش از امروز به مواد مخدر اجتماعی آلوده است. اما بسته بندی شده تاسیت برای معدود طرفداران کاپی قاعدگی پایان ماجرا نبود. در سال ۱۹۸ برند جدیدی به نام کیپِر (Keeper) ، که هنوز هم سرپاست ، تولید کاپ های لاتکسی را از نو آغاز کرد. کم کم برندهای دیگر هم پا به میدان گذاشته اند و ایده آل چالیمرز را با پیشرفت های جدید هم ساختند. از جمله این پیشرفت ها تولید کاپ قاعدگی با سیلیکون درجه پزشکی برای جلوگیری از حساسیت به لاتکس بودجه.بیشتر بخوانید: کدام یک از محصولات بهداشتی بهداشتی برای مناسب تر است؟

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

فنجان قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ پریودی

فنجان قاعدگی چیست

کاپ پریودی چیست

کاپ قاعدگی چیه

بهترین مارک کاپ قاعدگی

طرز استفاده کاپ قاعدگی

روش استفاده از کاپ قاعدگی

لونت کاپ چیست

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی

قیمت فنجان قاعدگی

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

سایز کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

عوارض کاپ قاعدگی

کاپ بهداشتی

کاپ پریود

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کاپ های قاعدگی

کاپهای قاعدگی

روش استفاده کاپ قاعدگی

معایب کاپ قاعدگی

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

مراکز فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

کاپ قاعده گی

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

انواع کاپ قاعدگی

فنجان پریود

خرید کاپ قاعدگی

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

کاپ قاعدگی یا تامپون

قیمت کاپ قاعدگی

خرید فنجان قاعدگی

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دختران

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ خرداد ۰۰ ، ۱۹:۵۱
مجید امیری ثانی

چگونه انتخاب کنیم؟

خوبی کاپ پریود (منستروال ، قاعدگی یا هرچی) این که برای انتخاب مجبور باعث می شود بدنمون رو بیشتر بشناسیم. واقعیت اینه که به دلایل چند برابر کمتر از اندام جنسی منتسب به زنان و اختلاف طبیعی است که از نظر شکل و اندازه با هم دارند خوندیم و شنیدیم. بهگم منتسب شد به زنان تا کسی که اندام جنسی زنانه دارد ولی از روی هویت جنسی خود را رو زن نمی تواند ، نادیده نگیرم.

کاپ پریود مثل شلوار ، کفش ، سوتین میزان راحتی بستگی مستقیم داره با هماهنگی با فرم و اندازه بدن. مهمترین فاکتورهایی که برای انتخاب باید در نظر بگیرند محل قرار گرفتن سرویکس ، میزان سفتی عضو واژن و میزان خونریزی ماهانه است.مراکز فروش کاپ قاعدگی

طول واژنمون چه قدره؟

سرویکس یا دهانه ی رحم بخش پایینی رحمه که به واژن بازیوس. ۳-۲ سانتیمتر طول داره که با ابزار پزشکی قابل مشاهده است (همون نمونه ای که برای آزمایش پاپاسمیر استفاده شده). اما قسمت خارجی سرویکس که بالاترین جایزه واژنه با انگشت قابل لمس است. با لمسشونتون بفهمیم که چه قدر پایین یا بالاست و در نتیجه طول واژن بلند ، کوتاه یا معمولی.

در حالت ایستاده یک پا رو روی صندلی ، لبه تخت یا توالت فرنگی بذارید و انگشتتون رو (دستاتون رو شستید؟) داخل واژن کنید.

اگر وقتی که نوک انگشت سرویکس رو لمس استفاده کنه (یه بافتی که تفاوت محسوسه. ایجاد مثل نوک بینی باشه یا بافت نرمی مثل لب) فقط یک بند انگشت داخلی ، یعنی واژن کوتاه. یا در واقعیت سرویکس پایینه. اگر دو بندانگشت داخل باشه ، متوسط ​​و اگر سه بندانگشت داخله یا اصلاً نوک انگشتتون به سرویکس نمی تواند ، بلنده.


یادمون باشه که جای سرویکس الزاماً ثابت نیست. در زمان پریود در پایین ترین سطح او قرار دارد و در زمان تخریب و روزهای دور و ورش (که به طور معمول وسط سیکله است) بالاترین ، بازترین و نرم ترین. در حالت خوابیده بالاتر قرار می گیرد تا ایستاده. از همه مهمترین این جایزه حین سکس جای سرویکس تغییر کرده است. پس بالا یا پایین بودن سرویکس رو با طول آلت جنسی پارتنرِ مَردتون نمی تونید بسیدید. چون به جز موارد اندک ارزشمند اندام های جنسی منتسب به زنان و مردان فقط نظرشان را در اندازه مناسب هماهنگی با همه رو دارند.


عضلات واژن

عضلات واژن هم مثل بقیه عضلات بدن باعثتونن با ورزش سفت بشن. هر چند عضو واژن امکان بازگشت به حالت طبیعی را به طور معمول به خود شما دارد اما فشارهای زیادی را به کف لگن وارد می کند ، مثل بارداری ، زایمان آنها را در پی و اضافه وزن را تحت فشار قرار می دهد ، این روند را می توان انجام داد.

اگر ورزشکارید یا تمرین کگل (kegel) ایجاد می کنید ، احتمالاً عضلات واژنتون قدرت آنقباض بالایی داره. در غیر این صورت به احتمال قریب به یقین عضلات شما نه صفت نه شل. اگر بارداری و زایمان پی در پی داشتید و با ورزش و تمرین کگل ترمیمش انجام نداد ، «ممکن است» نسبت به مقدار شلتر باشن.

بیشتر فروشنده های کاپید پریود این فاکتور رو بر اساس سن (پایین تر یا بالاتر از 30) و تجربه زایمان طبیعی را ایجاد می کند که به نظر شما کاملاً دقیق نمی تواند باشد.

میزان خونریزی

خیلی جاها گفتن بین ۱۰ تا ۴۰ میلی لیتر خونریزی در کل دوره طبیعی و بیشتر از اون خونریزی شد و اگر بالای ۸۰ میلی لیتر باشه باید با پزشک مشورت کنید. یه جاهایی هم اعداد متفاوتی داده اند. با این حال هر تامپون و پد سایز نرمال اجازه می دهد ۵ میلی لیتر گنجایش داره. این اعداد به هیچ وجه دقیق نیست و چون تا کاپ استفاده نکنید نمی توانید میزان خونریزی را دقیقاً بفهمید ، ممکن است بگویید اگر «مجبورید» هر ۲-۱ ساعت پد و تامپون معمولی رو تعبیر کنید یعنی خونریزی سنگین دارید. ارزشمندانه پد و تامپون زودتر از آن است که از کل توانایی استفاده از بشه به خاطر رعایت بهداشت تعویض استفاده کنید. اما در حالتی که خونریزی بسیار شدید شده است در صورت انتخاب دیگه مجاز نیست.

در عین حال که زمانی که از پد و تامپون استفاده می شود به خاطر پخش شدن خون فکر می کنم خونریزی شدید. در حالی که با کاپ متوجه شدم که حتی در روزهای اول که به طور طبیعی خونریزی شدیدتر آنقدر که فکر می کرد خون شما را از دست نمی دهد.

حالا چی؟

حالا بر اساس این فاکتورها و شناختی که از بدن خودتون دارید / پیدا کردید ، استفاده کنیدید کاپی که احتمال داره باهاش ​​راحت باشه انتخاب کنید. برخی دیگر هم امتحان نکردند نتونستند بهترین انتخاب رو داشته است. یعنی با وجود همه این ممکنه محبور شید دوباره خرید کنید و یک مدل دیگه امتحان کنید.

انتخاب بر اساس بلندی کاپ

طبیعتاً اگر واژن بلندی بهتر از کاپیسی است که طول می کشد استفاده کنید. اگر از مدل های کوتاهتر استفاده کنید ، حدیث پیشگویی نمی تواند اما در خارج از امکان کمی سختتون بشه. اگر سرویکس پایینه باید از انواع کوتاه استفاده کنید. طبیعیه که در این صورت اگر کاپ بلند باشه غیر قابل استفاده است. پس اگر سرویکس بالا یا متوسطه انتخاب کنید شما را قادر می سازد و با خیال راحت خرید خرید استفاده کنید.

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

فنجان قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ پریودی

فنجان قاعدگی چیست

کاپ پریودی چیست

کاپ قاعدگی چیه

بهترین مارک کاپ قاعدگی

طرز استفاده کاپ قاعدگی

روش استفاده از کاپ قاعدگی

لونت کاپ چیست

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی

قیمت فنجان قاعدگی

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

سایز کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

عوارض کاپ قاعدگی

کاپ بهداشتی

کاپ پریود

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کاپ های قاعدگی

کاپهای قاعدگی

روش استفاده کاپ قاعدگی

معایب کاپ قاعدگی

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

مراکز فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

کاپ قاعده گی

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

انواع کاپ قاعدگی

فنجان پریود

خرید کاپ قاعدگی

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

کاپ قاعدگی یا تامپون

قیمت کاپ قاعدگی

خرید فنجان قاعدگی

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دختران

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ خرداد ۰۰ ، ۱۹:۳۶
مجید امیری ثانی

کاپ قاعدگی چطور عمل می کند؟
کاپ قاعدگی یک محصول بهداشتی زنانه است که از سیلیکون یا لاتکس ساخته شده است. این کاپ درون واژن جایزه می شود و خون قاعدگی را در خود نگه می دارد. در صورت استفاده از صحیح ، کاپ قاعدگی وسیله ای ایمن و راحت برای بهداشت زنان است.

کاپ قاعدگی چه مزیتی دارد؟
کاپ قاعدگی یک محصول بهداشتی ساخته شده از لاستیک لاتکس یا سیلیکون است. این کاپ درون واژن قرار می گیرد و با جمع آوری خون در طول قاعدگی کار می کند. این وسیله برای زنانی که خونریزی های آنها بسیار مناسب است. کاپ قاعدگی می تواند توسط افراد باکره هم استفاده شود. استفاده از آنها آسان و راحت است. بیشتر کاپ های قاعدگی قابل استفاده مجدد هستند و این باعث می شود که آنها از نظر اقتصادی و همچنین سازگار با محیط زیست نیز قابل ملاحظه باشند. با وجود داشتن کاپ قاعدگی می تواند شنا کند و سایر ورزش ها نیز انجام می دهند و نگرانی ای درباره نشت خون ندارید.کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

آیا کاپ قاعدگی و تامپون بهتر از پد است؟
نمی توان گفت کاپ قاعدگی یا تامپون بهتر از پد وجود دارد. مهمترین سوال این است که چه چیزی برای شما بهتر است ، راحت تر یا بی خطر تر است. در مورد همه گزینه های مناسب ، بهترین گزینه را برای انتخاب خود انتخاب کنید.

چگونه یک کاپ قاعدگی را انتخاب کنیم؟
مهمترین نکته درباره کاپ قاعدگی ، انتخاب سایز درست است. اندازه کاپ قاعدگی بستگی به این است که باعث می شود خونریزی شما چقدر شدید است ، باکره هستید و زایمان واژنی داشته اید یا نه. اگر کاپ قاعدگی با اندازه صحیح را انتخاب کنید ، هیچ نوع ناراحتی ای حس نخواهید کرد و نشتی هم اتفاق نمی افتد.

چگونه اقدام به استفاده از کاپ قاعدگی کنیم؟
برای شروع استفاده از کاپ قاعدگی نیاز به مقدمات خاص ندارید. به یاد داشته باشید که ، انتخاب کنید درست مهم است. قبل از استفاده از کاپ ، نحوه صحیح قرار دادن و خارج شدن از آن اگر یاد بگیرید و اگر باید آن را نگه دارید ، نگه دارید. اگر هیچ مشکلی مانند دستگاه های ادراری اداری ، دستگاه داخل رحمی ، ویژگی های آناتومیکی مانند برداشت رحم ، دهانه رحم کوتاه یا ذخیره شده یا زخم های پس از زایمان ندارید ، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. شما حتی می توانید در اولین دوره قاعدگی خود را از کپ قاعدگی استفاده کنید.

آیا می توانید با وجود باکره بودن از کاپ قاعدگی استفاده کنید؟
شما می توانید با وجود باکره بودن نیز اقدام به استفاده از کپ قاعدگی کنید. لازم نیست نگران باشید ؛ قرار دادن آن باعث آسیب به پرده بکارت نمی شود. به جز ، اندازه های مختلفی از کاپ قاعدگی وجود دارد که باعث می شود احساس راحتی کنید.

چگونه قرار دادن کاپ قاعدگی چگونه است؟
چند مرحله ساده برای قرار دادن کاپ قاعدگی وجود دارد:

دست های خود را بشویید
کاپ را بزنید و نگه دارید (یکی از متداولترین روشهای قرار دادن کاپ قاعدگی ، تا زدن C شکل است).
کاپ قاعدگی را وارد کرده اید و وارد کنید و آن را به عقب هل دهید.
تا 12 ساعت از آن استفاده کنید.
بعد از این زمان ، آن را خالی و تمیز کنید.
کاپ را مجدداً وارد بدن کنید.
چگونه کاپ قاعدگی را بیرون بیاوریم؟
خارج از قاعده قاضی در بدن بسیار آسان است. سعی نکنید آن را با کشیدن از واژن خارج کنید. کاپ را با عضلات کف لگن خود را به بیرون برانید. پایه آن را با دو انگشت بگیرید و بیرون بیاورید. اگر همه کارها درست عمل کنند ، هیچ گونه ناراحتی و درد احساس نخواهید کرد.

هر چند وقت یکبار باید کاپ قاعدگی را خالی کرد؟
توصیه های کلی این است که دو بار در روز یا هر 10 تا 12 ساعت ، کاپ قاعدگی را خالی کنید. اگر احساس کنید اگر شما نیاز دارید ، این کار را انجام می دهید. این کمک به شما امکان پذیر نمی شود و شما نیز می توانید آن را حفظ کنید. هنگامی که صحبت از بهداشت زنانه می شود ، ارزشاً پد و تامپون بهتر است در نظر گرفته می شود. با این حال ، فنجان قاعدگی می تواند گزینه ای باشد که انتخاب کنید. چرا که ممکن است از خون را جمع آوری کند و ایمن و راحت باشد.

آیا لازم است بعد از هر بار استفاده از کاپ قاعدگی آن را بجوشانید؟
لازم نیست بعد از هر بار استفاده از کاپ قاعدگی ، آن را بجوشانید. توصیه می شود حداقل هر 12 ساعت یکبار آن را خالی کنید و بشویید یا با دستمال مخصوص تمیز کنید. فقط بعد از پایان دوره ماهیانه ، به مدت 5 تا 10 دقیقه آن را بجوشانید. جوشاندن بیشتر ممکن است به سیلیکون آسیب بزند.

چگونه کاپ قاعدگی را در توالت عمومی تمیز کنیم؟
برخی اوقات اتفاق افتاده است که در هنگام استفاده از توالت عمومی لازم است کاپ قاعدگی خالی کنید. نگران نباشید ، شما می توانید آن را از خارج و در توالت تخلیه کنید. شروع کرد دست خودت را با صابون بشویید ، کاپ را خارج کن و آن را خالی کن. کاپ قاعدگی را با آب بشویید یا آن را به دستمال بهداشتی تمیز کنید. می توانید برای شستن آن را همراهی کنید و یک بطری آب داشته باشید. فراموش نکنید که قبل از انجام این کار ، دستان خود را بشویید.

آیا نشت کردن کاپ قاعدگی موضوع طبیعی است؟
اگر کاپ قاعدگی به درستی در بدن جایزه گرفته شود ، لازم نیست که باشد. اما در برخی موارد این اتفاق می افتد. برای مثال ، اگر کاپ قاعدگی به درستی در بدن قرار می گیرد باید مراقب باشد یا اگر به موقع تخلیه نشود یا کاپ کوچکتر از اگر لازم باشد ، ممکن است باعث نشت شود.

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

فنجان قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ پریودی

فنجان قاعدگی چیست

کاپ پریودی چیست

کاپ قاعدگی چیه

بهترین مارک کاپ قاعدگی

طرز استفاده کاپ قاعدگی

روش استفاده از کاپ قاعدگی

لونت کاپ چیست

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی

قیمت فنجان قاعدگی

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

سایز کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

عوارض کاپ قاعدگی

کاپ بهداشتی

کاپ پریود

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کاپ های قاعدگی

کاپهای قاعدگی

روش استفاده کاپ قاعدگی

معایب کاپ قاعدگی

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

مراکز فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

کاپ قاعده گی

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

انواع کاپ قاعدگی

فنجان پریود

خرید کاپ قاعدگی

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

کاپ قاعدگی یا تامپون

قیمت کاپ قاعدگی

خرید فنجان قاعدگی

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دختران

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۰۰ ، ۲۰:۱۵
مجید امیری ثانی

برای خروج کاپ قاعدگی باید انگشت اشاره و شست را به دورن واژن ببرید و پایه آن را بگیرید و به آرامی بیرون بیاورید. برای جلوگیری از خروج خون از داخل کاپ باید آن را به حالت عمودی نگه دارید.

نکات بهداشتی در استفاده از کاپ قاعدگی استفاده می شود

نکات بهداشتی در استفاده از کاپ قاعدگی استفاده می شود.طرز استفاده کاپ قاعدگی

اگر از این کاپ استفاده کنید این موارد را توجه داشته باشید:

این کاپ باید هر 6 تا 12 ساعت تعویض شود.
پس از خروج کاپ خون آن را خالی کنید و آن را با آب و صابون بشویید.
کاپها را در فواصل بین دوره های قاعدگی هر 5 تا 10 دقیقه در آب بجوشانید.
موارد دیگر در مورد استفاده از کاپ قاعدگی
کاپ مرغوب و اصل از جنس سیلیکون است و به بافت داخلی واژن آسیب وارد نمی کند.
این اندازه گیری متنوع را دارد. باید اندازه گیری های مختلف آن را امتحان کنید تا سایز مناسب خود را پیدا کنید.
خرید کاپ قاعدگی
خرید کاپ قاعدگی
بهترین جا برای خرید این کاپ داروخانه هستند. زیرا تمام محصولات تولید شده در داروخانه باعث می شود که وزارت بهداشت شما را شامل شود و هیچ گونه آسیبی به سلامتی وارد نمی شود.

استفاده از کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

استفاده از کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
اگر دوشیزگان تمایل دارند که از این کاپ استفاده می کنند ، باید با پزشک زنان و زایمان مشورت کنید.

اندازه گیری کاپ قاعدگی لونت برای زنان

اندازه گیری کاپ قاعدگی لونت برای زنان
مدل لونت 1: برای خونریزی کم و متوسط
لونت مدل 2: برای خونریزی نرمال تا شدید

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

فنجان قاعدگی

قیمت کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی

خرید کاپ قاعدگی 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ پریودی

فنجان قاعدگی چیست

کاپ پریودی چیست

کاپ قاعدگی چیه

بهترین مارک کاپ قاعدگی

طرز استفاده کاپ قاعدگی

روش استفاده از کاپ قاعدگی

لونت کاپ چیست

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی

قیمت فنجان قاعدگی

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

سایز کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی چیست

عوارض کاپ قاعدگی

کاپ بهداشتی

کاپ پریود

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

کاپ های قاعدگی

کاپهای قاعدگی

روش استفاده کاپ قاعدگی

معایب کاپ قاعدگی

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

مراکز فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

فروش کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

کاپ قاعده گی

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

انواع کاپ قاعدگی

فنجان پریود

خرید کاپ قاعدگی

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

کاپ قاعدگی خرید

کاپ قاعدگی یا تامپون

قیمت کاپ قاعدگی

خرید فنجان قاعدگی

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

کاپ قاعدگی برای دختران

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ خرداد ۰۰ ، ۲۰:۱۶
مجید امیری ثانی