این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

لوازم آرایشی
لوازم آرایشی مک
لوازم آرایشی مای
لوازم آرایشی عمده
لوازم آرایشی فلورمار
لوازم آرایشی بورژوا
لوازم آرایشی میبلین
لوازم آرایشی ایرانی
لوازم آرایشی لانکوم
لوازم آرایشی در وان ترکیه
لوازم آرایشی به انگلیسی
لوازم آرایشی هدی بیوتی
لوازم آرایشی سفورا
لوازم آرایشی روژا
لوازم آرایشی دیجی کالا
لوازم آرایشی لدورا
لوازم آرایشی سفیر
لوازم آرایشی ساخت ترکیه
لوازم آرایشی avon
لوازم آرایشی astra
لوازم آرایشی apex
لوازم آرایشی artdeco
لوازم آرایشی amutiya
لوازم آرایشی beyu
لوازم آرایشی bka
لوازم آرایشی bebeco
لوازم آرایشی biol
لوازم آرایشی bee
لوازم آرایشی benefit
لوازم آرایشی bobbi brown
لوازم آرایشی bell
لوازم آرایشی bio
لوازم آرایشی balea
لوازم آرایشی bereti
لوازم آرایشی bh
لوازم آرایشی beauty
لوازم آرایشی by terry
لوازم آرایشی bourjois
لوازم آرایشی biba
لوازم آرایشی bebe
لوازم آرایشی bb

۵ مطلب در تیر ۱۴۰۰ ثبت شده است

در برس های حرارتی نمی توان آن را معلوم کرد ، اما در مقایسه با اتو مو ، برطرف کردن حرارت برای صاف کردن موهای فرفر و مجاد و ضخیم مناسب نیست. در واقع کسانی که موهای فر ، مجاد و ضخیم دارند و نمی توانند بدانند که اگر بخواهید حرارت دهید استفاده کنید یا آنها را مشخص کنید که اگر آنها را انتخاب کنید باید آنها را انتخاب کنید و باید آنها را استفاده کنید. در کل برس حرارتی ضرر خاص برای موها ندارد.اتومو بونیتا

اتو مو چه مزایا و معایبی دارد؟
برای درک بهتر این مشکل که اتو مو بهتر است یا برسد حرارتی در این قسمت مزایای و معایب اتو مو را بررسی می کند.

مزایای اتو مو
اتو مو چه مزایایی نسبت به برس حرارتی دارد؟ پاسخ این سوال را در این قسمت بخوانید.

1. مناسب برای صاف کردن موهای ضخیم ، فر و مجاد
استفاده از اتو مو برای شخصی که دارای موهای فر ، ضخیم و مجادیت است بهتر از برس حرارتی است. چون وقتی موها بین صفحات اتو پرس می شوند ، حرارت به طور موثر برای موها منتقل می شود.

مزایای اتومو
2. درخشش بیشتر موها و رفع الکتریکی ساکن
اتو مو با برخورداری از فناوری تولید یون بیش از حد باعث درخشش بیشتر موها می شود ، الکتریکی ساکن مو را هم از بین می برد.

3. تأثیر پایدار اتو مو
خودکار تأثیر پایدارتری نسبت به جذابیت دارد. نمی توان به طور دقیق گفت که اثر استفاده از اتو چند روز باقی مانده می ماند زیرا بسته به نوع مو متفاوت است. ولی احتمالا تا حمام بعدی موها به اتوکشی مجدد نیاز ندارد.

4. صاف و یکدست کردن موها
اتو مو ، موها را کاملاً روی سر می خواباند و آن ها را لخت می کند.

معایب اتو مو
با وجود تمام مزایایی که ذکر شد ، اتو مو معایبی هم دارد که در ادامه می خوانید.

1. برای استفاده از مکرر مناسب نیست
استفاده از مکرر از اتو مو برای سلامتی مهاجر مضر است و به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود و بهتر است از هر هرگاهگاهی ، مثلاً یک بار در هفته یا حتی اگر استفاده نکنید. چون اتوی مو به نسبت برس حرارتی ، حرارت داغ تر و مستقیم تری را به موها وارد می کند. استفاده بیش از اندازه یا نادرست از این دستگاه تهدیدی برای سلامتی شما این است و آسیب های جدی چون ریزش مو ، شوره ، خشک شدن ، شکننده شدن ، نازک شدن ، از بین رفتن درخشندگی موها را دنبال کنید. حتی پوست سر هم ممکن است آسیب ببیند و خشونت و خارش شود. با این وجود شما انتخاب می کنید که حرارتی یا اتو مو باشد.

معایب اتومو
2. امکان سوختگی پوست دست یا سر
از اتومو با احتیاط کامل استفاده کنید وگرنه ممکن است پوست دست یا سرتان در اثر اثر ناگهانی با صفحه اتو سوخت سوختگی شود.

3. اتو مو در حجم دهی موها موثر نیست
اتوی مو بر خلاف برس حرارتی به موها حجم نمی تواند ؛ بلکه موها را روی سر می خواباند. اگر کسانی که قصد حجم دهی دارند به موهایشان دارند ، پاسخ س خودال خود را می دهند که بهتر شود یا اتو مو را پیدا کنید.

4. توزیع غیر یکنواخت گرما
اتوهای ارزان و بی کیفیت نمی توانند گرما را به طور یکنواخت توزیع کنند. یعنی ممکن است نقاطی از صفحات اتو مو داغ تر از قسمت های دیگر باشد که در این صورت ، مو آسیب می زند.

5. خط انداختن روی مو با اتو مو
اگر موها را با سرعت یکنواخت از زیر اتو رد نکنید ، در قسمتهایی که اتو را بیش از حد نگه دارید ، خط اتو روی موها باقی می ماند.

6. استفاده از اتو مو زمان بر است
برای صاف کردن موها با اتو مو باید موها را شانه بزنید و تقسیم بندی کنید. در حالی که برس حرارتی هم زمان با صاف کردن موها آن ها را شانه می کند.

تنها با استفاده از اصولی از اتو مو توان توانمندی این معایب و میزان آسیب های ویارده به موها را به حداقل برسانیم. برای استفاده صحیح و حرفه ای از اتو مو را بیاموزید ، شما را برای مشاهده ویدیوی زیر دعوت می کنیم:

قیمت اتومو

اتومو مکس

اتومو رمینگتون

قیمت اتومو مکس

خرید اتومو

اتومو دوکاره

انواع اتومو

قیمت اتومو پرومکس

قیمت اتومو دوکاره

اتومو سورکر

اتومو براون

اتومو چند کاره

قیمت اتومو پرنسلی

قیمت اتومو بابلیس

اتومو

اتومو پرومکس

اتومو بابلیس

بهترین اتومو

اتومو فیلیپس

اتومو کراتینه

بهترین مارک اتومو

اتومو مک

اتومو بونیتا

اتومو مک استایلر

اتومو انزو

اتومومسافرتی

اتومو مارک بابلیس

اتومو لیز

اتومو نانو

اتومو جانسون

اتومو بوش

اتومو خوب

بهترین برند اتومو

اتومو برسی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ تیر ۰۰ ، ۱۷:۰۸
مجید امیری ثانی

ممکن است فکر کنید که تفاوتی از بابت خودتراش و تیغ اصلاح مخصوص آقایان و بانوان وجود ندارد. اما اگر به صورت تخصصی به این موضوع نگاه کنیم این طور نیست. پارامترها مانند جنس تیغه ، جنس و رنگ بدنه و دسته خودتراش ، ضخامت تیغه و زاویه تیغه در این اختلاف دخیل هستند. اما با این حال می توانم یک نوع خودتراش را ، هم برای آقایان و هم برای بانوان مورد استفاده قرار داد.فیلیپس ریش تراش

راهنمای خرید خودتراش (ژیلت)

چیزی که در انتخاب و خرید ژیلت مناسب است اگر نظر داشته باشید ، 3 چیز است:

برّندگی و تیزی خودتراش یا تیغ اصلاح
برند تولید کننده خودتراش یا تیغ اصلاح
کیفیت محصول و بدنه آن!
یکی از آزاردهنده ترین مسعلی است که می تواند از یک خودتراش استفاده کند یا اصلاح اصلاح بدهد ، کندی و تیز نبود تغه آن باشد! این مورد واقعاً یک فاجعه است و احتمالاً شما نیز با یک چنین مواردی روبرو شده اید!

بهترین مارک های خودتراش کدامند؟

ما در اینجا معرفی و عنوان بهترین ، پرفروش ترین و محبوب ترین نوع خودتراش ها را پرداخت می کنیم:

مارک ژیلت (ژیلات)
سیلور (نقره ای)
دورکو (Dorco)
لرد (پروردگار)
بیک (Bic)
تیز (تیز)
شیک (شیک)
سوپرمکس (Supermax)
و
اگر از حق نگذریم ، همه این برندها ، از بهترین ها و باکیفیت ترین خودتراش ها بوده اند و ممکن است در بین تمام آن ها باشد ، اگر مارک ژیلت (ژیلات) را بزنید ، این دسته از ابزار آرایشی است که می دانید!

بهترین مارک خود تراش

ویژگی ها و مشخصات یک خودتراش خوب

یک خودتراش یا ابزار اصلاح مو ، دارای ویژگی های خاص و مشخصه هایی است که در ادامه به عنوان کردن و توضیح هر کدام از آنها پردازش می شود:

کاربرد تیغ و اصلاح اصلاح: یک ابزار اصلاح مو ، می تواند دارای 2 کاربرد «خود تراش» یا «تیغ یدک» باشد. تیغ یدک برای نصب روی خودتراش ها باید مورد استفاده قرار بگیرند و بطور ناگهانی به عنوان جایگزین شوند و قدیمی استفاده شود.

جنس تیغ اصلاح: جنس تیغه ارزشمندانه یا استیل ضد زنگ باشد یا تیتانیوم و غیر از این دیگر نخواهد بود.

استفاده احتمالی برای آقایان یا خانم ها: پیش از این به بیان این موضوع پرداخت کنید که خودتراش ها علی رغم باور عموم ، اختلاف کار برای آقایان و خانم ها دارند. آن خودتراشی که مخصوص اصلاح آقایان طراحی و تولید شده است ، با آن خودتراشی که مخصوص بانوان تفاوت دارد. پس این نکته هم توجه کنید.

تعویض احتمالی تیغ: ممکن است از طریق خودتراش ها توانایی تعویض تیغ را داشته باشند و سایر موارد دیگر را! ارزشمندانه دسته اول گران قیمت تر هستند و البته این ویژگی یک نکته مثبت برای یک خودتراش وجود دارد که اگر از دفعات بعدی استفاده کنید ، کار را برای شما راحت می کند و فقط باید آن را خریداری کنید.

نوار ژل خودتراش: در تمام خودتراش های جدید و پزشکی ، روی تیغ ها یک نوار ژل مشاهده کنید اگر برای اصلاح و جلوگیری از برش صورت استفاده می کنید. البته این نوار در خودتراش های سنتی و قدیمی وجود ندارد.

از طرف دیگر ، بعلاوه از خودتراش ها هستند که در این نوار ژل هستند ، از عصاره آلوئه ورا و ویتامین E هم استفاده می شود که برای جلوگیری از التهابات و سوزش پوست پس از اصلاح بهتر و در واقع خودتراش ضد حساسیت می شود.

دسته بندی تیغ اصلاح: هیچ یک از تیغ های یدک ، دارای دسته بندی نیست و در عوض همه خودتراش ها چه قدیمی و چه جدیداً دارای دسته بندی هستند که در صورت دسته بندی از آن ها آرگونومیک و خوش دست هستند و دیگر موارد دیگر چنگی به دل نمی زند زندانی از پلاستیک نازک تولید شده است.

تعداد تیغه خودتراش: احتمالاً شما نیز عباراتی می کنید مانند «شش تیغ کردن صورت» ، «سه تیغ کردن» و… را شنیده باشید! منظور از این عبارات در واقع تعداد تیغه های موجود در خود تراش می باشد.
در خودتراش های شما حداقل باید 2 تیغه را مشاهده کنید و برخی از مدل های پیشرفته و گران قیمت ، تا 6 تیغ دارند که برای اصلاح و زدودن موها و به ویژه صورت مناسب است.

برخی دیگر از خودتراش ها نیز هستند که برای خط ریش آقایان استفاده کرده اند و در پشت بدنه ، دارای یک تیغه مخصوص خط ریش می باشد. این مدل ها با نام «خودتراش مخصوص خط ریش» باعث می شود که اتفاقاً از تیغ های دیگر هم این ویژگی را دارد و اگر دنبال کنید ، حتماً خریداری کنید.

میزان برّندگی تیغ: در بالا هم در مورد این پارامتر ذکر شده است. در واقع مهمترین چیزی که نشان دهنده کیفیت یک خودتراش یا تیغ اصلاح است ، میزان تیزی و برندگی را اگر باشد. با استفاده از اینکه ما را در اصلاح مو اذیت نکرده و خیلی روان و راحت از آن استفاده کنیم.

توجه قابل توجه در اصلاح صورت

کیفیت تیغه ها از مقدار آن مهم تر است ، یعنی یک خودتراش که فقط یک تیغه باکیفیت دارد خیلی بهتر از یک خودتراش با 5 تیغه بی کیفیت است.
دوش گرفتن قبل از اصلاح صورت منافذ پوست شما را باز می کند و در نتیجه قرمزی و التهاب پوست را به حداقل می رساند. این کار باعث تمیز کردن پوست شما می شود که این کار را از پوست پوست (یا بدتر از آن ، عفونت) باعث گرد و خاک می شود کند.
بعد از اصلاح برای اصلاح پوست و همچنین نرم و زیبا شدن آن ژل بعد از اصلاح را فراموش نکنید.
سعی کنید برای مراقبت از پوست همه روزه آن را اصلاح نکنید ، حداقل مابین هر اصلاح یک یا دو روز از بین می رود ولی اگر عادت دارید هر روز پوست خود را اصلاح کنید ، برای نتیجه بهتر و همچنین مقابله با ایجاد مشکلات پوستی شدید ، خودتراش خود را در هر سه هفته یکبار تغییر دهید.

قیمت ریش تراش موزر

قیمت ماشین ریش تراش موزر

قیمت ریش تراش موزر 7 دنده

فیلیپس ریش تراش

ریش تراش کیمی

قیمت ریش تراش براون

قیمت موزر فیلیپس

ماشین صورت تراشی

ریش تراش فیلیپس سری 9000

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب سری 9000

ریش تراش پرومکس

خرید ماشین ریش تراش

ماشین ریش تراش براون

ریش تراش براون سری 3

قیمت ریش تراش فیلیپس at890

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس

ماشین ریش تراش پاناسونیک

قیمت ریش تراش پاناسونیک

سه تیغ

ریش تراش فیلیپس at890 تقلبی

ریش تراش براون سری 9

ریش تراش ارزان

سه تیغ فیلیپس

ریش تراش رمینگتون

ریش تراش براون سری 7

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۰۰ ، ۲۰:۰۲
مجید امیری ثانی

نکات هنگام استفاده از کاندوم زنانه

حتماً به این نکته توجه کنید که در صورت استفاده از کاندوم زنانه و مردانه استفاده از نشود.
هیچگاه از یک کاندوم دوبار استفاده نکنید.
حدود دو سانت متر از کاندوم را خارج از واژن قرار دهید.
عکس کاندوم زنانه
تصاویر زیر انواع عکس کاندوم های زنانه را نشان می دهد. با توجه به این که کاندوم های زنانه شما را تحت تنوع قرار می دهد و یک نوع وجود ندارد اگر بتوانید عکس های زنانه را در زیر مشاهده کنید.

عکس کاندوم زنانهعکس جدید کاندوم زنانه

انواع عکس کاندوم زنانه

در بالا عکس های کاندوم زنانه رو می بینید. این نوع کاندوم تا 70 درصد از بارداری و انتقال بیماری ممکن است کند شود.

انواع کاندوم زنانه
یکی از سوالات بیشتر است که پرسیده می شود این است که آیا کاندوم زنانه مانند کاندوم مردانه انواع مختلفی دارد؟ جواب خیر است کاندوم زنانه به یک شکل تولید می شود و در سراسر دنیا فقط این نوع موجود است و کاندوم زنانه مانند کاندوم مردانه انواع مختلفی ندارد.کاندوم زنانه قیمت    

مزایای کاندومهای زنانه عبارتند از:
شما با استفاده از کاندوم زنانه از انتقال عفونت جلوگیری می کنید.
استفاده از کاندوم زنانه ریسک بارداری را کاهش می دهد.
به دلیل نازک بودن کاندوم زنانه انتقال گرمای بدن به راحتی انجام می شود.
با توجه به این که این کاندوم دارای لاتکس نیست باعث حساسیت نمی شود شه
استفاده از کاندوم زنانه باعث تحریک کلیتوریس در برخی از زنان می شود.
آموزش تصویری استفاده از کاندوم زنانه
نکاتی که در هنگام استفاده از کاندوم زنانه باید رعایت کنید:
خواندن دستورالعمل های بسته و بررسی تاریخ انقضا
نگهداری کاندوم در مکانیک خنک و خشک
استفاده از روان کننده برای جلوگیری ازپارگی
هر بار که رابطه جنسی دارید از یک کاندوم زنانه استفاده کنید

موارد زیر را انجام ندهید:

هرگز از کاندوم مردانه با کاندوم زن استفاده نکنید ، ممکن است پاره شود.
هرگز کاندوم را در چاه نندازید چرا که باعث بسته شدن راه آب می شود.

کاندوم زنانه باعث افزایش لذت می شود.
افزایش لذت جنسی با کاندوم زنانه

یک راز "جنسی" در مورد کاندوم های زن این است که بیش از زنان و مردان می دانند که این محصول می تواند صعود کند و لذت بردن از افزایش.

کاندوم زنانه را می توان قبل از رابطه جنسی قرار داد تا مانند کاندوم مردانه در لحظه حساس همه چی خراب نشود. بعضی از محصولات کاندوم زنانه از مواد انتقال دهنده گرما ساخته شده اند که طبیعی است از کاندوم لاتکس استفاده می شود و برخلاف کاندوم های مردانه ، لازم نیست کاندوم زنانه باشد اگر رابطه جنسی شود و اگر هم چند دقیقه در آغوش هم بمانید.

سوالات متداول درباره کاندوم زنانه
سوالات متداول کاندوم زنانه

کاندوم زنانه چیست و برای چه کاری استفاده می کند؟
کاندوم زنانه نوعی کاندوم مانند کاندوم مردانه یا همون کاندوم های متداول است. زمانی که شریک جنسی شما تمایل دارید از کاندوم مردانه استفاده کنید شما نمی توانید از کاندوم زن استفاده کنید تا انتقال بیماری و بارداری ناخواسته کاهش یابد.

نحوه استفاده از کاندوم زنانه چگونه است؟
استفاده از کاندوم زنانه سخت کافی نیست اگر دوباره حل کنید حلقه داخلی را در انگشت میانی فشار دهید با دست لبه های واژن را باز کنید انگشت را وارد کنید در داخل کاندوم کنید و در صورت فشار دادن فشار دهید. می توانید به صورت تصویری مراحل را در این مطلب مشاهده کنید.

آیا از کاندوم زنانه لذت می برید که باعث کاهش می شود؟
کاندوم زنانه و مردانه همگی با طراحی شدن که گرما را انتقال می دهد. اگر کاندومی بخرید که کیفیت مناسب از لذت جنسی هیچکدام از خانمها نه آقا کم نمی شود.

استفاده از کاندوم زنانه چیست؟
کاندوم زنانه مانند کاندوم مردانه از انتقال بیماری و بارداری نخواسته از شما جلوگیری می کند و چون کاندوم زنانه از جنس لاتکس حساسیت زا ندارد و استفاده از کاندوم زنانه در برخی از خانم ها باعث تحریک کلیتوریس می شود.

آیا استفاده از کاندوم زنانه پیشنهاد می شود؟
باتوجه به این که در صورت از خانم ها ممکن است زن کاندوم زن باعث تحریک کلیتوریس شود پس اگر حداقل یک بار تجربه استفاده از کاندوم زنانه را داشته باشید وجود ندارد.

خرید کاندوم زنانه
    
کاندوم زنانه خرید    

کاندوم زنانه قیمت    

قیمت کاندوم زنانه    

فروش کاندوم زنانه    

فروش قیمت کاندوم زنانه    

عکس کاندوم زنانه قیمت    

کاندوم زنانه    


کاندم زنانه

کاندوم بانوان    

کاندومزنانه

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۰۰ ، ۱۹:۳۴
مجید امیری ثانی

یکی دیگر از نمونه های معروف کاندوم خاردار ، کاندوم فضایی است که در اصطلاح عامه به آن خاردار دشت هم گفته است. فضاهای کاندوم شده به دلیل شکل جالب و متفاوت با این نام خوانده شده است. خود دارای مدل های مختلفی چون دکمه دار ، شمشیری ، اره ماهی و .. است. نوع قرار گرفتن خارها و شیارها روی آن باعث شده است تا این نامگذاری تقسیم بندی شود. کاندوم های خاردار فانتزی نیز یکی دیگر از مدل های فضاهای کاندوم است. این نوع کاندومیرها خاردار دارای اشکال و حالت بسیار عجیب و غریبی هستند و به همین دلیل باعث می شوند که شکلی ساده با کاندوم داشته باشد بسیار متفاوت است.کاندوم سیلیکونی

از مزایای استفاده از این نوع کاندوم برای تحریک بیشتر نقطه جی در خانمها گفته است که باعث ارگاسم در آنها می شود. به همین دلیل برای خانمهایی که تحریک می کنند و آرضا می شوند اگر اتفاق افتاده باشد ، استفاده از این نوع بسیار مفید است. همچنین حجم آلت را اضافه می کند و حس قدرتمندی را برای مردان ایجاد می کند.

نکات مهم برای خرید و نگهداری از کاندوم خاردار
یکی از مواردی که از آن احساس می کند ، نگهداری درست از هر نوع کاندومی است. در صورت که این موارد مهم برای این امر رعایت نشود ، ممکن است کیفیت عالی و کارایی لازم را داشته باشد تا از دست بدهد. اگر جز شما باشید که بعد از خرید کاندوم آن را به حال خود در کمد یا کشو رها کنید ، بهتر است موارد زیر را برای نگهداری از آن رعایت کنید:

افزایش دمای بدن

درجه و دما
یکی از نکات بسیار مهم برای نگهداری از کاندوم خاردار و یا هر مدل دیگر توجه به محیط زیست است که کاندوم را در آن قرار دهید. به همین دلیل هم توصیه می کنید ترجیحاً کاندوم در جایی تاریک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود. زیرا با گرما خاصیت کشانی و مقاومت در برابر خود را از دست داده و احتمال دارد در حین نزدیکی پاره شود.

محیط نگهداری
محیط نگهداری کاندوم خاردار هم از نکات بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشد. اگر در کشو خود وسایل نوک بزنید چون سوزن یا تیغ دارید ، اکیداً از قرار دادن کاندوم در کنار آنها خودداری کنید ، زیرا باعث می شود آسیبی به کاندوم شود و شما بدون اطلاع از آسیب ، اگر استفاده کنید که بارداری ناخواسته به همراه شما باشد باشد.

همچنین به هیچ وجه کاندوم را در محیط زیست چون داشبورد یا کابینت آشپزخانه قرار ندهید ، زیرا گرما در این محیط باعث افزایش و کیفیت کاندوم را از بین می شود. به خاطر داشته باشید که در هنگام نزدیکی ممکن است پارگی را مشاهده کنید. از نگهداری آن در ماشین داشبورد یا جیب و کیف پول خود را نیز خودداری کنید ، زیرا ممکن است درجه حرارت زیاد شود که باعث می شود بالارفتن ممکن باشد پارگی با سایر وسایل انجام شود و آسیب ببیند.

تاریخ مصرف و نشانه سالم بودن
قبل از خرید و برای نگهداری بهتر از کاندوم خاردار بهتر است تاریخ تولید و انقضا آن را چک کنید. استفاده از کاندومی که از تاریخ انقضای آن گذشته است به ویژه اگر داروی روانپزشکی داشته باشد و تحت تأثیر قرار گیرد ، باعث می شود که موجب بروز عوارض جانبی شود و برخی از حساسیت ها باعث شود.

در هنگام خرید کاندومه های خاردار بهتر است که نوشته شده روی آنها را مطالعه کنید اگر اصل تجاری مطمئن شوید و همچنین ثبت کنید که مجوزهای لازم را برای سازمان غذا و دارو دارید و نشان می دهید جهانی و ایرانی را هم دارا باشید.

سخن پایانی
خرید کاندوم خاردار و نحوه صحیح استفاده از آن به همان شکلی که در این مقاله هم توضیح داده شد ، باعث رضایت دو طرف از رابطه جنسی خواهد شد و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بهتر است برای تهیه آن از طریق استفاده از اعتبار معتبری چون داروخانه ، فروشگاه لوازم بهداشتی حضوری و دیگر آنلاینی چون کاندوم باز اقدام به خرید کنید.

قیمت کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم سیلیکونی

خرید کاندوم خاردار ژله


خرید کاندوم سیلیکونی

خرید کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار سیلیکونی

کاندوم خاردار قابل شستشو

کاندوم ژله

قیمت کاندوم خاردار سیلیکونی

کاندوم ژله ای قابل شستشو

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۰۰ ، ۱۹:۴۶
مجید امیری ثانی

با استفاده از نانو ذرات نقره ما می توانیم لباس ها و منسوجاتی ها را با خاصیت ضد میکروبی تولید کنیم. که همین امر باعث افزایش عمر و دوام منسوجات می شود. از نانو ذرات می تواند در اثر فرایندهای نساجی استفاده شود بدون آنکه نیاز به استفاده از ماشین آلات یا ابزار جانبی باشد. با بهره گیری از نانو ذرات ، منصوباتی با خواص ضد باکتری ، قارچ و ویروس ، بدون تولید نام های شما و آنتی استاتیک تولید می شود.اسپری دوراکلین نانوسان دیجی کالا    
 

این خواص حتی با 10 بار شستشو از بین نمی رود. الیاف طبیعی را می توان قبل و یا بعد از تبدیل شدن به پارچه ضد میکروب کرد. از آنجایی که از نانو نقره استفاده می شود در فرآیند تولید مواد معدنی در صنعت نساجی ، بدون نیاز به ماشین آلات و فرایندهای جانبی خاص ، به سهولت امکان پذیر است (زیرا در ایران نیست) به دلیل اینکه شما می توانید در استفاده از سایر منسوجات مانند پوشاک مورد استفاده قرار دهید در صنایع بهداشتی ، پزشکی ، ورزشی ، رقابتی و غیره استفاده شده است. علاوه بر این به دلیل داشتن امکان از بین بردن میکروارگانیسم ها و ماندگاری طولانی مدت خاصیت ضد میکروبی ، بیش از شرکت ها با افزودن نانو نقره به محصولات مورد استفاده روزمره مردم ، بیشتر مورد نیاز آنها را با کمترین زمان و تهیه می کند. کاربردهای نانو نقره در صنایع نساجی و پوشاک را می توان به سه بخش تقسیم کرد:


1- الیاف و پارچه ضد میکروب


در تولید نخ های مصنوعی از نانو ذرات نقره استفاده شده است و در این صنعت مستربچ نانو نقره به مواد اولیه نخ اضافه شده و نخ با استفاده از روش های متعارف تولید نخ بد است.


2- پوشاک ضد میکروب


از آنجایی که باکتری ها مقاومت می کنند در برابر مقاومت در برابر قدرت کشیدن نشان می دهد اند متخصصین تحقیقات خود را بر ذرات نانو متری مانند نقره ، مس ، اکسید تیتانیوم متمرکز شده اند اند. نانو ذرات نقره در حجم کامل الیاف قرار می گیرد و برای مدت طولانی به صورت فعال باقی می ماند مانند. یون های نقره آزاد شده از نانو ذرات برای باکتری ها سمی هستند و حتی می توانند در گرما و رطوبت عمل کنند. با استفاده از برق ها در پوشاک از بین رفته و تمیز باقی مانده است مانند. یکی از روش های تولید لباس ضد میکروب ، بافت این لباس ها با استفاده از الیاف ضد میکروب است اما در حال حاضر مشاهده می کنید عمدتا مرحله ضد میکروب این نوع پس از تولید انجام می شود. به این معنی است که در بیشتر موارد این محصولات از ضد ضد میکروب تولید نمی تواند پس از تولید پارچه یا لباس ، عملیات غرق کردن در حوضچه نانو نقره انجام شود. چالش موجود در میان تولید کنندگان این محصولات مربوط به رنگ محصولات است ، چرا که رنگ مرسوم در لباس زیر سفید و رنگ روشن است و استفاده از نانو نقره وجود دارد در برابر ضد میکروب این محصولات رنگ آنها تغییر می کند.


3- کفش و پایپوش ضد میکروب:

تا کنون شرکتی اقدام به تولید کفش و پایپوش ضد میکروب نکرده است و استفاده از نانو نقره در این بخش بیشتر به شکل اسپری های بوگیر و ضد عفونی کننده ها است.
در این قسمت قصد داریم محصولاتی که در زمینه منسوجات با نانو ذرات نقره توسط گروه بازرگانی نانوزیت تولید گردیده است را به شما معرفی نماییم:


نانو محلول آبگریز پارچه های جاذب نانوزیت:

این محصول مبتنی بر فناوری نان است که پس از استفاده از این محصول بروی البسـه یک لایـه آبگـریز تشکیل مـی داده است. می شود .این فرایند موجـب غلتیدن قطرات کاملاً کروی برروی سطح و پارچه را در برابر جذب من انجام می دهد. این در حالی است که پارچه ها در حالت عادی به راحتی خیس و یا با جذب آلـــــودگی کتیف می گردند. استفاده از این نوع ماده محلول می تواند در پاک نگاه داشتن البسه و کفش و پارچه های ساخته شده با الیاف طبیعی نقش به سزایی داشته باشد. نکته قابل توجه توجه به استفاده از نانو محلول آب گریزپارچه ، صرفاً جویی در مصرفت آب و استفاده کمتر از مواد شوینده ممکن است باشد

کاربردهای نانو ذرات نقره در صنعت ساختمان

تأثیر ملموس استفاده از نانو ذرات نقره و پیشرفت نانو فناوری را قادر می سازد در صنعت ساختمان شاهد باشد. که این کاربردهای استفاده از نانو ذرات نقره در صنعت ساختمان به چهار دسته تقسیم میشوند:

نانوسان    

قیمت محصولات نانوسان آلمان    

محصولات نانوسان    

لیست قیمت محصولات نانوسان آلمان    

محصولات نانو سان    

خرید محصولات نانوسان    

نانوسان محصولات    

محصولات نانو سان خودرو    

اسپری نانو سان

قیمت نانوسان    

نانو سان    

لیست قیمت محصولات نانو    

محصولات نانوسان دیجی کالا    

قیمت محصولات نانوسان    

خرید محصولات نانو سان    

اپلیکیشن نانوسان    

محصولات نانو    

فروش محصولات نانوسان    

فروشگاه محصولات نانو سان    

لیست محصولات نانو    

قیمت محصولات نانو سان    

فروشگاه محصولات نانو    

فروشگاه محصولات نانو در تهران    

خرید محصولات نانو    

محصولات نانوسان بیز    

لوگو نانوسان    

نانوسان چیست    

قیمت محصولات نانو    

محصولات نانو سان آلمان    

قیمت نانو سان    

فروش محصولات نانو    

خرید اسپری نانو سان    

فروشگاه محصولات نانوسان    

محلول نانو سان    

نانوسان دیجی کالا    

فروش محصولات نانوسان در تهران    

فروش محصولات نانو سان    

خرید نانو سان    

خرید نانوسان    

سایت محصولات نانوسان

نانو سان محصولات    

محصولات نانو خودرو    

نانو بدنه خودرو نانوسان    

قیمت محصولات نانو خودرو    

قیمت چربی زدا نانوسان دیجی کالا    

اسپری نانوسان    

محصولات نانوسان آلمان    

نانوسان آلمان    

لوگوی نانوسان    

فروشگاه نانوسان    

واکس لاستیک نانوسان دیجی کالا    

اسپری نانو سان آلمان    

نانو سان آلمان    

عکس محصولات نانوسان    

فروش محصولات نانو در تهران    

محصول نانو سان    

شوینده نانو سان

محصولات نانوسان المان    

قیمت محصولات نانو بیز    

محصولات nanosun    

قیمت اسپری نانو سان    

قیمت نانو بدنه خودرو نانوسان    

دیجی کالا نانوسان    

محصولات شوینده نانوسان    

محصولات نانو آلمان    

اسپری nanosun    

nanosun محصولات    

nanosun logo    

نانو‌سان    

محصولات نانوسان دکتر بیز    

قیمت نانو سان آلمان    

اسپری نانو سان    

نانو سان بیز    

خرید اسپری نانوسان    

لوگو نانو سان    

قیمت اسپری چربی زدا نانوسان دیجی کالا    

سانی کالا    

کاتالوگ محصولات نانوسان    

اسپری دوراکلین نانوسان دیجی کالا    

اسپری نانوسان    

لوگوی نانو سان

معرفی محصولات نانوسان    

قیمت چربی زدا نانوسان    

نانوسان خودرو    

نانو سون    

قیمت نانوسان در دیجی کالا    

موتور شوی نانوسان دیجی کالا    

شیشه شوی نانوسان بیز    

چربی زدا نانوسان    

لیست محصولات نانوسان    

قیمت نانو بدنه خودرو بیز    

محصولات نانوسان در دیجی کالا    

nanosun دیجی کالا    

قیمت اسپری nanosun    

لوگو نانوسان با کیفیت    

نانوسان المان    

اسپری نانوسان دیجی کالا    

شامپو واترلس دیجی کالا    

واکس همه کاره نانو سان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ تیر ۰۰ ، ۱۹:۴۳
مجید امیری ثانی