این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

لوازم آرایشی
لوازم آرایشی مک
لوازم آرایشی مای
لوازم آرایشی عمده
لوازم آرایشی فلورمار
لوازم آرایشی بورژوا
لوازم آرایشی میبلین
لوازم آرایشی ایرانی
لوازم آرایشی لانکوم
لوازم آرایشی در وان ترکیه
لوازم آرایشی به انگلیسی
لوازم آرایشی هدی بیوتی
لوازم آرایشی سفورا
لوازم آرایشی روژا
لوازم آرایشی دیجی کالا
لوازم آرایشی لدورا
لوازم آرایشی سفیر
لوازم آرایشی ساخت ترکیه
لوازم آرایشی avon
لوازم آرایشی astra
لوازم آرایشی apex
لوازم آرایشی artdeco
لوازم آرایشی amutiya
لوازم آرایشی beyu
لوازم آرایشی bka
لوازم آرایشی bebeco
لوازم آرایشی biol
لوازم آرایشی bee
لوازم آرایشی benefit
لوازم آرایشی bobbi brown
لوازم آرایشی bell
لوازم آرایشی bio
لوازم آرایشی balea
لوازم آرایشی bereti
لوازم آرایشی bh
لوازم آرایشی beauty
لوازم آرایشی by terry
لوازم آرایشی bourjois
لوازم آرایشی biba
لوازم آرایشی bebe
لوازم آرایشی bb

اختلاف خودتراش مردانه و زنانه

دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۰، ۰۸:۰۲ ب.ظ

ممکن است فکر کنید که تفاوتی از بابت خودتراش و تیغ اصلاح مخصوص آقایان و بانوان وجود ندارد. اما اگر به صورت تخصصی به این موضوع نگاه کنیم این طور نیست. پارامترها مانند جنس تیغه ، جنس و رنگ بدنه و دسته خودتراش ، ضخامت تیغه و زاویه تیغه در این اختلاف دخیل هستند. اما با این حال می توانم یک نوع خودتراش را ، هم برای آقایان و هم برای بانوان مورد استفاده قرار داد.فیلیپس ریش تراش

راهنمای خرید خودتراش (ژیلت)

چیزی که در انتخاب و خرید ژیلت مناسب است اگر نظر داشته باشید ، 3 چیز است:

برّندگی و تیزی خودتراش یا تیغ اصلاح
برند تولید کننده خودتراش یا تیغ اصلاح
کیفیت محصول و بدنه آن!
یکی از آزاردهنده ترین مسعلی است که می تواند از یک خودتراش استفاده کند یا اصلاح اصلاح بدهد ، کندی و تیز نبود تغه آن باشد! این مورد واقعاً یک فاجعه است و احتمالاً شما نیز با یک چنین مواردی روبرو شده اید!

بهترین مارک های خودتراش کدامند؟

ما در اینجا معرفی و عنوان بهترین ، پرفروش ترین و محبوب ترین نوع خودتراش ها را پرداخت می کنیم:

مارک ژیلت (ژیلات)
سیلور (نقره ای)
دورکو (Dorco)
لرد (پروردگار)
بیک (Bic)
تیز (تیز)
شیک (شیک)
سوپرمکس (Supermax)
و
اگر از حق نگذریم ، همه این برندها ، از بهترین ها و باکیفیت ترین خودتراش ها بوده اند و ممکن است در بین تمام آن ها باشد ، اگر مارک ژیلت (ژیلات) را بزنید ، این دسته از ابزار آرایشی است که می دانید!

بهترین مارک خود تراش

ویژگی ها و مشخصات یک خودتراش خوب

یک خودتراش یا ابزار اصلاح مو ، دارای ویژگی های خاص و مشخصه هایی است که در ادامه به عنوان کردن و توضیح هر کدام از آنها پردازش می شود:

کاربرد تیغ و اصلاح اصلاح: یک ابزار اصلاح مو ، می تواند دارای 2 کاربرد «خود تراش» یا «تیغ یدک» باشد. تیغ یدک برای نصب روی خودتراش ها باید مورد استفاده قرار بگیرند و بطور ناگهانی به عنوان جایگزین شوند و قدیمی استفاده شود.

جنس تیغ اصلاح: جنس تیغه ارزشمندانه یا استیل ضد زنگ باشد یا تیتانیوم و غیر از این دیگر نخواهد بود.

استفاده احتمالی برای آقایان یا خانم ها: پیش از این به بیان این موضوع پرداخت کنید که خودتراش ها علی رغم باور عموم ، اختلاف کار برای آقایان و خانم ها دارند. آن خودتراشی که مخصوص اصلاح آقایان طراحی و تولید شده است ، با آن خودتراشی که مخصوص بانوان تفاوت دارد. پس این نکته هم توجه کنید.

تعویض احتمالی تیغ: ممکن است از طریق خودتراش ها توانایی تعویض تیغ را داشته باشند و سایر موارد دیگر را! ارزشمندانه دسته اول گران قیمت تر هستند و البته این ویژگی یک نکته مثبت برای یک خودتراش وجود دارد که اگر از دفعات بعدی استفاده کنید ، کار را برای شما راحت می کند و فقط باید آن را خریداری کنید.

نوار ژل خودتراش: در تمام خودتراش های جدید و پزشکی ، روی تیغ ها یک نوار ژل مشاهده کنید اگر برای اصلاح و جلوگیری از برش صورت استفاده می کنید. البته این نوار در خودتراش های سنتی و قدیمی وجود ندارد.

از طرف دیگر ، بعلاوه از خودتراش ها هستند که در این نوار ژل هستند ، از عصاره آلوئه ورا و ویتامین E هم استفاده می شود که برای جلوگیری از التهابات و سوزش پوست پس از اصلاح بهتر و در واقع خودتراش ضد حساسیت می شود.

دسته بندی تیغ اصلاح: هیچ یک از تیغ های یدک ، دارای دسته بندی نیست و در عوض همه خودتراش ها چه قدیمی و چه جدیداً دارای دسته بندی هستند که در صورت دسته بندی از آن ها آرگونومیک و خوش دست هستند و دیگر موارد دیگر چنگی به دل نمی زند زندانی از پلاستیک نازک تولید شده است.

تعداد تیغه خودتراش: احتمالاً شما نیز عباراتی می کنید مانند «شش تیغ کردن صورت» ، «سه تیغ کردن» و… را شنیده باشید! منظور از این عبارات در واقع تعداد تیغه های موجود در خود تراش می باشد.
در خودتراش های شما حداقل باید 2 تیغه را مشاهده کنید و برخی از مدل های پیشرفته و گران قیمت ، تا 6 تیغ دارند که برای اصلاح و زدودن موها و به ویژه صورت مناسب است.

برخی دیگر از خودتراش ها نیز هستند که برای خط ریش آقایان استفاده کرده اند و در پشت بدنه ، دارای یک تیغه مخصوص خط ریش می باشد. این مدل ها با نام «خودتراش مخصوص خط ریش» باعث می شود که اتفاقاً از تیغ های دیگر هم این ویژگی را دارد و اگر دنبال کنید ، حتماً خریداری کنید.

میزان برّندگی تیغ: در بالا هم در مورد این پارامتر ذکر شده است. در واقع مهمترین چیزی که نشان دهنده کیفیت یک خودتراش یا تیغ اصلاح است ، میزان تیزی و برندگی را اگر باشد. با استفاده از اینکه ما را در اصلاح مو اذیت نکرده و خیلی روان و راحت از آن استفاده کنیم.

توجه قابل توجه در اصلاح صورت

کیفیت تیغه ها از مقدار آن مهم تر است ، یعنی یک خودتراش که فقط یک تیغه باکیفیت دارد خیلی بهتر از یک خودتراش با 5 تیغه بی کیفیت است.
دوش گرفتن قبل از اصلاح صورت منافذ پوست شما را باز می کند و در نتیجه قرمزی و التهاب پوست را به حداقل می رساند. این کار باعث تمیز کردن پوست شما می شود که این کار را از پوست پوست (یا بدتر از آن ، عفونت) باعث گرد و خاک می شود کند.
بعد از اصلاح برای اصلاح پوست و همچنین نرم و زیبا شدن آن ژل بعد از اصلاح را فراموش نکنید.
سعی کنید برای مراقبت از پوست همه روزه آن را اصلاح نکنید ، حداقل مابین هر اصلاح یک یا دو روز از بین می رود ولی اگر عادت دارید هر روز پوست خود را اصلاح کنید ، برای نتیجه بهتر و همچنین مقابله با ایجاد مشکلات پوستی شدید ، خودتراش خود را در هر سه هفته یکبار تغییر دهید.

قیمت ریش تراش موزر

قیمت ماشین ریش تراش موزر

قیمت ریش تراش موزر 7 دنده

فیلیپس ریش تراش

ریش تراش کیمی

قیمت ریش تراش براون

قیمت موزر فیلیپس

ماشین صورت تراشی

ریش تراش فیلیپس سری 9000

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب سری 9000

ریش تراش پرومکس

خرید ماشین ریش تراش

ماشین ریش تراش براون

ریش تراش براون سری 3

قیمت ریش تراش فیلیپس at890

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس

ماشین ریش تراش پاناسونیک

قیمت ریش تراش پاناسونیک

سه تیغ

ریش تراش فیلیپس at890 تقلبی

ریش تراش براون سری 9

ریش تراش ارزان

سه تیغ فیلیپس

ریش تراش رمینگتون

ریش تراش براون سری 7

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی