این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

لوازم آرایشی
لوازم آرایشی مک
لوازم آرایشی مای
لوازم آرایشی عمده
لوازم آرایشی فلورمار
لوازم آرایشی بورژوا
لوازم آرایشی میبلین
لوازم آرایشی ایرانی
لوازم آرایشی لانکوم
لوازم آرایشی در وان ترکیه
لوازم آرایشی به انگلیسی
لوازم آرایشی هدی بیوتی
لوازم آرایشی سفورا
لوازم آرایشی روژا
لوازم آرایشی دیجی کالا
لوازم آرایشی لدورا
لوازم آرایشی سفیر
لوازم آرایشی ساخت ترکیه
لوازم آرایشی avon
لوازم آرایشی astra
لوازم آرایشی apex
لوازم آرایشی artdeco
لوازم آرایشی amutiya
لوازم آرایشی beyu
لوازم آرایشی bka
لوازم آرایشی bebeco
لوازم آرایشی biol
لوازم آرایشی bee
لوازم آرایشی benefit
لوازم آرایشی bobbi brown
لوازم آرایشی bell
لوازم آرایشی bio
لوازم آرایشی balea
لوازم آرایشی bereti
لوازم آرایشی bh
لوازم آرایشی beauty
لوازم آرایشی by terry
لوازم آرایشی bourjois
لوازم آرایشی biba
لوازم آرایشی bebe
لوازم آرایشی bb

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۹ ثبت شده است

نوشته شده توسط OLIVIA HANCOCK
 به روز شده 17 آوریل 2020
womnails
WOMNAILS
هنگامی که Symantha Wechie-Onyechi در حال رشد بود ، او مجذوب ناخن های طولانی و صیقلی شده که مادر و خاله هایش همیشه داشتند. نسل اول نیجریه آمریکایی عشق خود را در مراقبت از ناخن در سنین کودکی پذیرفته و از آن زمان تا کنون دستان خود را با دقت و طرحی مانیکور کرده و مزین به طراحی کرده است.


اما با گذشت سالها ، برخی از سفرهای وی به سالن ناخن محلی خود ، او را ناامیدتر از رضایت بخش تر کرد. اگرچه مغازه های ناخن گزینه های بی شماری از لاستیک را به نمایش می گذارد ، Wechie-Onyechi دریافت که بسیاری از پوستهای قهوه ای وی شکوفا نیست. پس از چندین تلاش ناموفق برای یافتن یک لایه برهنه با اقدامات مناسب ، Wechie-Onyechi فهمید که صنعت مراقبت از ناخن فاقد لاک هایی است که با استفاده از زنان در ذهن ایجاد می شود. بنابراین در سال 2016 ، Wechie-Onyechi OOO Polish را راه اندازی کرد.


هنگامی که او چهار سال پیش نقشه برداری از دیدگاه خود را برای OOO Polish Polish شروع کرد ، تقویت نمایندگی ، ایجاد محصولات غیر سمی و داشتن مارک عاری از فتوشاپ سه ستون اساسی بود که وی می خواست مارک تجاری او ساخته شود. اخیراً ، من با Wechie-Onyechi در مورد چگونگی دستیابی به این اهداف و نشان دادن وی در صنعت ناخن صحبت کردم. به پیمایش ادامه دهید تا آنچه Wechie-Onyechi برای گفتن داشت را بخوانید.


در ایجاد ناخن غیر سمی ...


براساس یک مطالعه سال 2017 که توسط ژورنال آمریکایی زنان و زایمان انجام شده است ، زنان رنگ نسبت به سایر گروه ها محصولات زیبایی سمی مصرف می کنند. Wechie-Onyechi هنگام ایجاد OOO لهستانی این نابرابری نگران کننده را به حساب آورد. او شروع به تهیه فرم های جلا دهنده خود با مواد سالم تر و بی رحمانه ، مخلوط کردن و ریختن جلا دادن در خانه خود کرد.


Wechie-Onyechi می گوید: "لاک ناخن و لاستیک ژل ما 10 و 13 رایگان نیست." این بدان معنی است که آنها حاوی مواد شیمیایی شناخته شده نیستند که بر سلامتی انسان تأثیر منفی می گذارد ، مانند فرمالدئید ، تولوئن و دیبوتیل فتالات. Wechie-Onyechi می افزاید: "ما همچنین به Leaping Bunny گواهینامه داده ایم و تأمین کنندگان ما بدون سمیت هستند."

خرید لوازم آرایشی

 

فروشگاه لوازم آرایشی

لوازم آرایشی مک

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

لوازم آرایشی و بهداشتی


لیست لوازم آرایشی

لوازم آرایشی به انگلیسی

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی مک

دیجی کالا لوازم آرایشی

لوازم ارایشی مارک

قیمت ست کامل لوازم آرایشی مک

خرید لوازم آرایشی ارزان


این مارک همچنین شفافیت را در اولویت قرار داده و لیستی از همه مواد تشکیل دهنده محصولات آنها را ارائه می دهد ، بنابراین شما دقیقا می دانید چه چیزی را روی ناخن های خود می گذارید.


در مورد چگونگی انتخاب نام برای جلا دادن های خود ...

Wechie-Onyechi هنگام معرفی هر اسم 

لوازم آرایشی  و مجموعه ای از لهستانی ها ، ریشه های آفریقایی خود را برای الهام از بین می برد. او می گوید: "تقریباً بلافاصله برای من پیش آمد که اولین سایه کارامل برهنه خود را به نام" اورونمیلا "ایجاد کردم که می توانم مجموعه رنگهای ناخن را نه تنها در آفریقای پیش از استعمار بلکه از معنویت ما نامگذاری کنم."

وی از طریق شرکت خود امیدوار است تا مردم را در مورد مذاهب و امپراتوری های آفریقایی که اغلب در برنامه های درسی تاریخ درج نشده اند ، آگاه سازد. هدف ما تهیه هدف از اسم ناخن است. Wechie-Onyechi می گوید ، ما معتقدیم که آموزش به وحدت کمک می کند.

مجموعه های لهستانی OOO شامل نام هایی مانند ، امپراتوری بامنا ، که یکی از موفق ترین پادشاهی های غرب آفریقا بود ، می باشد. مجموعه دیگری به مردم نوک گره می زند. گروهی که یکی از پیشرفته ترین تمدنهای باستانی ساب صحران در تاریخ آفریقا به حساب می آمد. جدیدترین برند تجاری ، مجموعه Mande ، ادای احترام به اقوام در غرب آفریقا است. در راستای بهار ، این مجموعه دارای سایه های پر جنب و جوش صورتی ، اسطوخودوس و آبی است.

در عدم روتوش تصاویر از لهستانی خود ...

در حالی که بسیاری از عکسهایی که می بینیم در مجله ها یا در رسانه های اجتماعی گچ گرفته شده اند ، روتوش می شوند ، شما نمی توانید تصویری تغییر یافته در اینستاگرام یا وب سایت لهستانی لهستانی پیدا کنید. برای Wechie-Onyechi ، این یک انتخاب عمدی بود. موسس می گوید: "ما عاشق تأثیرات ویرایش و فتوشاپ برای محصولات هستیم ، اما بارها با آنها مطابقت ندارد که شما از نظر جسمی بدست آورید."

او با استفاده از تصاویر طبیعی و روزمره ، امیدوار است که به زنان در کشف زیبایی هایی که واقع بینانه تر و دوست داشتنی هستند کمک کند. به همین دلیل دستهایی را در خود احساس می کنیم که احساس راحتی می کنند. ما می توانیم از دستهایی با شرایط پوستی ، ناخن های کوتاه که به صورت دستی یا گره های مودار استفاده شده استفاده کنیم زیرا این چیزی است که دست ها در زندگی واقعی به نظر می رسند. "

در مورد اینکه چرا مراقبت از ناخن برای زنان رنگ بسیار مهم است…

برای زنان خانواده Wechie-Onyechi ، مراقبت از ناخن های آنها بخشی جدایی ناپذیر از امور روزمره خود بود. همین مورد برای بسیاری از زنان رنگارنگ دیگر نیز حائز اهمیت است. چرا این هست؟ Wechie-Onyechi می گوید: "من معتقدم به این دلیل است که مراقبت از" ما "یک چیز فرهنگی است."

"قبل ، در طول و بعد از برده داری ، همیشه به ظاهر خود اهمیت داده ایم. از علائم صورت قبیله ای تا سوراخ شدن به [ناخن ها] ، ما همیشه خودمان را تزئین کرده ایم و آن را با عزت و پرواز انجام داده ایم. "

 مانیکورهای ژل را دوست دارید اما از قیمت متنفر هستید؟ این ناخن های ژل At-Home را امتحان کنید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ تیر ۹۹ ، ۱۷:۴۴
مجید امیری ثانی