این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

این وبلاگ جهت معرفی بهترین لوازم آرایشی روز دنیا است

این سایت به روز ترین مطالب و محصولات آرایشی و بهداشتی روز جهان معرفی می گردد . همچنین تمامی مطالبی که در جهت آگاه سازی هر چه بیشتر خانم های عزیز می باشد در این وبلاگ قرار میگیرد

لوازم آرایشی
لوازم آرایشی مک
لوازم آرایشی مای
لوازم آرایشی عمده
لوازم آرایشی فلورمار
لوازم آرایشی بورژوا
لوازم آرایشی میبلین
لوازم آرایشی ایرانی
لوازم آرایشی لانکوم
لوازم آرایشی در وان ترکیه
لوازم آرایشی به انگلیسی
لوازم آرایشی هدی بیوتی
لوازم آرایشی سفورا
لوازم آرایشی روژا
لوازم آرایشی دیجی کالا
لوازم آرایشی لدورا
لوازم آرایشی سفیر
لوازم آرایشی ساخت ترکیه
لوازم آرایشی avon
لوازم آرایشی astra
لوازم آرایشی apex
لوازم آرایشی artdeco
لوازم آرایشی amutiya
لوازم آرایشی beyu
لوازم آرایشی bka
لوازم آرایشی bebeco
لوازم آرایشی biol
لوازم آرایشی bee
لوازم آرایشی benefit
لوازم آرایشی bobbi brown
لوازم آرایشی bell
لوازم آرایشی bio
لوازم آرایشی balea
لوازم آرایشی bereti
لوازم آرایشی bh
لوازم آرایشی beauty
لوازم آرایشی by terry
لوازم آرایشی bourjois
لوازم آرایشی biba
لوازم آرایشی bebe
لوازم آرایشی bb

۲ مطلب در مرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

کاندوم زنانه FC2 ، نسل دوم کاندوم زنانه ، در حال حاضر در ایالات متحده موجود است. کاندوم زنانه FC2 یک غلاف قوی ، نازک و نیتریل است که حدود 6.5 اینچ طول دارد (تقریباً به اندازه کاندوم مردانه) و در هر انتهای آن "حلقه" انعطاف پذیر وجود دارد. قبل از مقاربت جنسی وارد واژن می شود و در برابر بارداری و بیماری های مقاربتی (STDs) از جمله HIV محافظت می کند. حلقه داخلی به قرار دادن کاندوم زنانه کمک می کند و حلقه بیرونی نرم تر در خارج از واژن باقی می ماند.

کاندوم زنانه:

برای جلوگیری از حاملگی های ناخواسته و محافظت از خود در برابر بیماری های مقاربتی از جمله HIV ، هم مردان و هم زنان انتخاب دیگری را در اختیار شما قرار می دهند.کاندوم زنانه خرید    


آیا این تنها روش مانع زنانه جایگزین کاندوم مردانه است.
بین آلت تناسلی و واژن ، دهانه رحم و دستگاه تناسلی خارجی سدی ایجاد می کند و در نتیجه محافظت بیشتری را ایجاد می کند.
از نیتریل ، یک لاتکس مصنوعی ساخته شده است و هیچگونه واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند و برخلاف لاتکس ، ممکن است هم با روان کننده های روغن و هم با آب استفاده شود.
می تواند تا 8 ساعت قبل از مقاربت وارد شود تا مانع خودانگیختگی جنسی نشود. این بستگی به نعوظ مرد ندارد و پس از انزال نیازی به خروج فوری ندارد.
گرما را هدایت می کند/حفظ می کند ، بنابراین رابطه جنسی می تواند طبیعی به نظر برسد.
محکم یا منقبض کننده نیست
استفاده از کاندوم زنانه کار دشواری نیست ، اما برای راحت شدن در استفاده از آن ممکن است تمرین لازم باشد. توصیه می شود زنان قبل از استفاده از کاندوم زنانه ، قبل از اولین استفاده در طول رابطه جنسی ، درج و برداشتن کاندوم را تمرین کنند. کاندوم زنانه نباید همراه با کاندوم مردانه استفاده شود.

راهنمای مصور برای استفاده از کاندوم زنانه (PDF)
اسپانیایی - راهنمای مصور برای استفاده از کاندوم زنانه (PDF)
شرکت بهداشت زنان - شرکت سلامت زنان تنها توسعه دهنده و تولید کننده کاندوم زنانه است. وب سایت آنها اطلاعاتی در مورد محصول ، معرفی استراتژیک کاندوم زنانه ، منابع و سایر اطلاعات ارائه می دهد.
کاندوم زنانه حاشیه نویسی کتابشناسی ، 1996-2009 - بازبینی شده در دسامبر 2009 (PDF)
کاندوم مردانه

خرید کاندوم زنانه
    
کاندوم زنانه خرید    

کاندوم زنانه قیمت    

قیمت کاندوم زنانه    

فروش کاندوم زنانه    

فروش قیمت کاندوم زنانه    

عکس کاندوم زنانه قیمت    

کاندوم زنانه    


کاندم زنانه

کاندوم بانوان    

کاندومزنانه

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۰۰ ، ۲۰:۳۱
مجید امیری ثانی

اساساً ، تنها سه نوع تیغ "واقعی" وجود دارد: تیغ یکبار مصرف/کارتریج ، تیغ ایمنی و تیغ مستقیم. پس از آن ، دستگاه ها را در اختیار دارید: تراشنده های برقی و اصلاح کننده های ریش. اطلاعات زیادی در زیر وجود دارد ، بنابراین سعی کنید هنگام خواندن آن را در نظر داشته باشید.

اول: تیغ کارتریج و یکبار مصرف
این دو گزینه در دسترس ترین هستند. استفاده از آنها آسان است و تقریباً در هر خواربار فروشی ، 7-11 ، bodega و غیره در دسترس هستند.

ما با یکبار مصرف شروع می کنیم. اینها معمولاً از یک پلاستیک سبک وزن (معمولاً به رنگ آبی روشن یا زرد روشن به دلایلی) ساخته می شوند و حاوی یک یا دو یا سه تیغه هستند. آنها شبیه این هستند:


ظروف یکبار مصرف در کیسه های پلاستیکی کوچکی قرار دارند که حاوی سه تا دوازده تیغ هستند. برخی از آنها دارای نام تجاری هستند (Gillette ، BIC) ، برخی دیگر کمتر شناخته شده هستند (Equate). اینها معمولاً بسیار اساسی هستند - ممکن است چند ویژگی اضافی وجود داشته باشد ، مانند یک سر چرخشی که اجازه می دهد زاویه تیغه ها در صورت خراشیده شدن روی صورت شما تغییر کند ، یا یک نوار روان کننده که پوست شما را هنگام استفاده نرم می کند. کل تیغ یک قطعه جامد است و پس از چند بار استفاده از تیغ ، کل آن را در زباله می اندازید و با یک تاز fresh تازه شروع می کنید.سه تیغ فیلیپس

از طرف دیگر تیغ های کارتریج یک قطعه جامد نیستند: آنها از دسته تیغ و یک "کارتریج" شامل تیغه ها (معمولاً بین سه تا شش تیغه) تشکیل شده است که به انتهای دسته تیغ وصل می کنید. پس از چند بار استفاده ، کارتریج را برداشته و در سطل زباله می اندازید و یک کارتریج جدید را به دسته تیغ اصلی وصل می کنید. آنها شبیه این هستند:


تیغ های کارتریج از نظر ارزش و راحتی یک گام کوچک بالاتر هستند و معمولاً کمی سنگین تر از وسایل یکبار مصرف هستند (اغلب اوقات هرچه وزن یک تیغ بیشتر باشد ، تراشیدن آن لذت بخش تر است) و دسته تیغ نیز ساخته می شود. از پلاستیک یا فلز محکم تر. بسیاری از آنها دارای "افزودنی" های یکبار مصرف هستند ، مانند یک نوار روغن کاری شده در نزدیکی تیغه ها و یک لولا روی کارتریج که به شما اجازه می دهد هنگام استفاده از آن روی صورت شما سر بخورد. اکثر شرکت هایی که آنها را می سازند-ژیلت و شیک معروف ترین هستند-بسیار شناخته شده هستند.

در بالا اشاره کردیم که تیغ های کارتریجی بین سه تا شش تیغه دارند. شاید برای شما این سال پیش آمده باشد: چرا تیغ های کارتریج دارای تیغه های زیادی هستند؟ شرکت های تیغه ای که یکبار مصرف و تیغ کارتریج ساخته اند ادعا می کنند که تیغه های اضافی منجر به تراشیدن نزدیک تر می شود ، زیرا هر تیغ پی در پی ویسکی را عمیق تر به ریشه خود برش می دهد. همانطور که آنها توضیح می دهند ، تیغه اول سبیل را از پوست بیرون می آورد و آن را قطع می کند و سپس تیغه دوم آن سبیل را کمی به ریشه نزدیک می کند و سپس تیغه سوم نیز همین کار را انجام می دهد و سپس تیغه چهارم همان ... و غیره این ممکن است درست باشد ... یا ممکن است فقط یک ترفند بازاریابی باشد. به سختی می توان باور کرد که تیغه ششم کاری بیش از تحریک پوست شما انجام می دهد ، اما برخی مردان از آنها استفاده می کنند و آنها را دوست دارند.

قیمت ریش تراش موزر

قیمت ماشین ریش تراش موزر

قیمت ریش تراش موزر 7 دنده

فیلیپس ریش تراش

ریش تراش کیمی

قیمت ریش تراش براون

قیمت موزر فیلیپس

ماشین صورت تراشی

ریش تراش فیلیپس سری 9000

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب سری 9000

ریش تراش پرومکس

خرید ماشین ریش تراش

ماشین ریش تراش براون

ریش تراش براون سری 3

قیمت ریش تراش فیلیپس at890

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس

ماشین ریش تراش پاناسونیک

قیمت ریش تراش پاناسونیک

سه تیغ

ریش تراش فیلیپس at890 تقلبی

ریش تراش براون سری 9

ریش تراش ارزان

سه تیغ فیلیپس

ریش تراش رمینگتون

ریش تراش براون سری 7

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مرداد ۰۰ ، ۱۹:۳۸
مجید امیری ثانی